Novi C4 - akiramar

brzi35

New member
hm..neznam kaj da ti kazem..meni se na 20tkm samo pojavio onaj kljuc za servise i kada dam kontakt pise service..nista drugo..mozda je samo vrijeme za servis..jel normalno radi?
 

akiramar

Active member
Bio na redovnom servisu sa 20'000Km.
Normalno radi, jedino primjećujem da na niskim okretajima (5. brzina sa cca 70Km/h, ili druge brzine u sličnim uvjetima), motor kao da podrhtava (cuka).
To po ljeti nisam primjećivao.
 

Matija

New member
Zanimljivo da je nakon tako kratkog perioda od posjete servisa izbacio grešku.

Još više me zanima koji je problem. Kad ideš u servis?
 

akiramar

Active member
Da, i meni je zanimljivo... Tko zna, možda su zaboravili vratiti neki čep :surprised:

Servis sutra u 0800... I eto mene opet pjehe...
Pitam se zašto sam kupio novi auto, ovako sam mogao i sa starim (svako malo pa pjehe...)
 

akiramar

Active member
Situacija nakon posla (odnosno stajanja od 10:00 do 17:15): nema greške. Auto radi normalno, ništa ne svjetli...

Ujutro je isto radio normalno, samo što je javljao onu grešku...
Pitao sam u servisu, rekoše da ako ne svjetli ne trebam doci...
Ali cu svakako ici ako mi se pojavi ponovo...
 

Matija

New member
Trebaš ići, sigurno će imati u memoriji, nek oni provjere. Ako ikako možeš, budi pored njih kad otvore log, da ne bi oni otvorili, pobrisali i nikom ništa.
 

akiramar

Active member
Jucer mi bosanci krstili auto :-(
Èovjek izlazi s autom iz parkinga (ja čekam dosta iza njega da se parkiram na njegovo mjesto), i eto njega u moj prtljažnik... s autom

Srećom, nije bila neka brzina, ali su dobili branik, vezni lim, vrata prtljažnika... Srećom druga plastika nije popucala...
 

akiramar

Active member
Eto mene nakon dosta vremena i Km.
Ja na kvoti 65'000 i skoro tri godine.
Iskreno, super sam zadovoljan.
Osim redovnih servisa, promjena letve i radia u 1. godini života, nema posebnih problema.
Jedno vrijeme se čuo nekakav zvuk (mislio sam da je opet letva prosvirala - bio je sličan zvuk), ali su samo namazali nosač motora (onaj gore desno) i zvuk je nestao.

Toliko sam zadovoljan s autom, da bi kupio još par komada za rezervu.

Jedino mi je žao što nisam kupio jači motor, ali to nije problem... vjerojatno će na čipanje čim istekne jamstvo (još jedno mjesec dana).
 

c4 power

New member
Jedino mi je žao što nisam kupio jači motor, ali to nije problem... vjerojatno će na čipanje čim istekne jamstvo (još jedno mjesec dana).
Daj javi na koliko ga dižeš, kod koga misliš to radit i odprilike koliko novaca? Moj je c4 92ks hdi.
 
Na vrh