Neobavezni razgovori šŸ’¬

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Tako je moj ćaća, davnih dana, kad je na golfu dvici slomio ključ u bravi, godinama ga nije popravljao, neg ga je svako jutro "na žice" palio. Da se i noviji auti mogu samo tako upaliti, ne vjerujem.
 

Cutac

PrĆØkaroÅ”
Imam dva pitanja.

Prvo, jel u podvožnjaku u Selskoj ima kamera za brzinu? Idem VTS-om danas tuda, pa... :D

A drugo, jel ima koji forumaÅ” da bi mi dao da preko noći ostavim auto kod njega u dvoriÅ”tu? šŸ˜…
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Imam dva pitanja.

Prvo, jel u podvožnjaku u Selskoj ima kamera za brzinu? Idem VTS-om danas tuda, pa... :D

A drugo, jel ima koji forumaÅ” da bi mi dao da preko noći ostavim auto kod njega u dvoriÅ”tu? šŸ˜…
Ako budes dolazio do Novog Sada. Lično ću ga čuvati celu noć :D
 

Ax boy

Well-known member
Može i kod mene ostavit kola, neće ga pipnut niko. Od prije dva dana imam neku čudnu, kao psorijazu, kad vidim c4, općenito CitroĆ«n šŸ˜¢šŸ˜€šŸ˜€šŸ˜€šŸ˜€šŸ˜€šŸ˜€
 

Ax boy

Well-known member
Jutros izađem van kad ono auto prekriven snijegom, ahh to bijelo g... o užasss. Tak je bila lepa zima do sad bez njega.
Gužvica laganini, sve ok. Tek je ponedjeljak ali opet u novom i većem autu sve je lakÅ”e... šŸ˜€ šŸ˜€
 

Prilozi

sir.Oliver

Well-known member
.... joÅ” kada bi svi imali jednaku razinu kvalitete usluga ..... gdje bi nam bio kraj . nego , kada je već spomenuto .... kada zapravo dolazi ā‚¬ u HR ?
 
Na vrh