Neobavezni razgovori šŸ’¬

ExOduS442xb

Racing
U nekim trgovinama pisu cijene u 20 valuta, otkad je 10ā‚¬=80kn? Kakva je to računica, pa to gore nego kod onog na ulici Å”to ti kaže "brate za tebe ovaj tečaj"
 

Pavel

Lepiā„¢
U nekim trgovinama pisu cijene u 20 valuta, otkad je 10ā‚¬=80kn? Kakva je to računica, pa to gore nego kod onog na ulici Å”to ti kaže "brate za tebe ovaj tečaj"
Nema zaokruživanja. Tečaj će biti fixiran i ako je recimo kava 10kn, na cjeniku će morat prikazat 1.33ā‚¬. Ne može zaokružiti na 1.40ā‚¬. Druga stvar je Å”to će vjerojatno korigirati cijene nakon Å”to prestane dvojno iskazivanje cijena.

Å to se tiče dogovaranja cijena po grupama, mi smo ionako od tranzicije 90-ih, zapeli u divljem kartel kapitalizmu. Sreća Å”to je takvo stanje neodrživo i dovoljan ti je jedan malo snažniji igrač koji ne želi igrati po pravilima da sruÅ”i cijeli koncept.
 

ExOduS442xb

Racing
Htio bih nesto poslati iz ČeÅ”ke za HR, jedan srednji paket, gdje bih mogao možda vidjeti cijenu? Stigla mi je navi u ČeÅ”ku, međutim cijena slanja za HR je izgleda oko 500kn, pa zanima gdje bi mogao mozda pronaci jeftinije? Znam da je mala Å”ansa, ali mozda netko neÅ”to zna ili ima ideju kako rijeÅ”iti slanje:unsure:
 

Cutac

PrĆØkaroÅ”
Dragi kolege, ima li netko saznanje, savjet gdje bih mogao jeftinije proći kod kupovine moto opreme?
Recimo BiH, rabat, nekoga tko prodaje nekoriŔteno, ali "polovno" i slično.
Ili općenito preporuku moto shopa u BiH, pa da dobijem povrat poreza.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Nemam ti pojma za te moto stvari, nije moj đir, znam da ovi moji bajkeri idu u hr po neke džidže šŸ™‚
al ako Å”ta nađeÅ”, nije problem provjerit il poslat šŸ˜‰
 
Na vrh