Neobavezni razgovori 💬

Milosh

Test
Možda sam krivu riječ uporabio, mislim na strojno šivanje natpisa, logotipa i slično na posteljinu. Jedino to može izdržati dulje korištenje i pranje posteljine.
Ovo što sam ja stavio nije onaj gumirani print koji ide na majice, već ono što se ne osjeti na dodir i traje koliko i tkanina. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Imam jedno pitanje.
Od prije mjesec dana su Citroeni izmješteni u druge garaže radi logistike. Tek nedavno sam skužio da je zadnji zid puknuo između prozora, a noćašnji potres me natjerao na razmišljanje. Jel ovo sigurno za držati aute? Betonski je temelj i niti jedan drugi zid nije oštećen, sva oštećenja su ova.
Samo na jednom dijelu se vidi kroz zid, pukotina je oko 10 milimetara.
To su moje garaže, ali nitko ne živi tu. Kad su statičari bili, rekli su da je sigurno, da je samo krov stradao od dimnjaka, ali ne znam jesu ovo skužili. Gledali jesu, ali ne znam jesu skužili.
1629214753410.png
1629214763886.png
1629214775136.png
1629214789161.png

Vidi se razbijen prozor, ali taj je razbijen već 30 godina.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne izgleda mi strašno, al bolje da ne laprdam pošto sam laik.
No da su meni nutra auti, minimum bi omotao garažu ovom Sika Carbodur trakom (ili nečim sličnim) da mogu mirno spavati. Čini se kao najjednostavnije riješenje za sanaciju
 

Cutac

Prèkaroš
Neki kažu da nije ništa, neki kažu da bi trebalo ojačati.
E sad, ojačat ću, ali neću stići još barem nekoliko tjedna, a bed mi je držati aute na suncu i kiši ako nema prijeke potrebe. A opet, neću mirno zaspati sigurno haha
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ima ta garaža serklaže, jel rađena po ps-u?
Možeš malo potuć žbuke oko pukotine pa da vidiš u kakvom je stanju zid, ako djeluje ok, možda bi bilo dovoljno samo popunit s nečim i gotovo.
Neznam... ima brdo zidova i zgrada koje imaju puno gora oštećenja pa već desetljećima stoje.

 

Cutac

Prèkaroš
Nema serklaže, rađena je od pune cigle ja mislim. Stara kaže da misli da su uglovi armirani beton, ali ne zna sigurno. A svi su pomrli, dida, baka, stari, didin brat, nemam koga pitat, da baš zna.

Ja o građevini ne znam apsolutno ništa.
Neće to niđe
Koliko si siguran? Jel bi stavio XM unutra? :D
 
Na vrh