Neobavezni razgovori 💬

Cutac

Prèkaroš
Na to, da.
Ma ****c, bilo 14 tisuca ljudi, nismo imali di stat.
Ali smo se provozali, DS3, A5 3.0 i VTS. Zaključak je da svi žele VTS :D
I fino se ugrijao auspuh i pucao okolo, bitno samo da grana ne progori :D

A A5, 204 konja. Sporiji je od VTS, ali je tih. I klasicni automatik sa 8 brzina je, uzivancija za voziti.
I ne bi rekao da je dizel, na leru manje rokće nego c4 i u voznji je super.
U odnosu na noviji A5 kojeg sam podosta vozio, preferiram multitronic umjesto DSG i 204 konja je osjetno sporiji od 240 ili koliko vec.
I drži cestu lošije nego VTS. Ali, ja sam doma dosao i cijela mi glava tutnji, a vozio sam oko 140.

A DS3 je baš mladenački šminker. Tih, ali nije bez karaktera, ide sasvim solidno, zgodan, svidja mi se!

Ali ova moja beštija. Sunce ti jebem...
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Mi smo išli do megića, ali koji je to kaos bio...pa sam se jedva sa stražnje strane okrenuo i otišli u megić na Vrbane. Bio mi je fora žuti 350Z Nismo, taman smo bili iza njega, baš se opako čuje...

Šteta, ponadao sam se da ću napokon vidjet tog VTS-a usput :)
 

Cutac

Prèkaroš
Možda budem išao i ovaj petak, ali nekada ranije, tipa oko 7, da bude mjesta.
Ali možda dođem Mazdom ovaj put, nju mi nije žao silovati kad iovak pol motora bude bilo novo.
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Kad je taj susret, al je već bio?
To ti budu okupljanja petkom općenito...al sam skužio da ponekad bude više ekipe nekad manje, nezz jel postoji di kaj posebno da se organizira na fejsu event ili kaj, pa dođe gro ekipe. Za ovaj petak vjerujem da je čisto zbog korone, toplija večer, nitko nikud nije išao mjesecima, svi jedva dočekali :)

Možda budem išao i ovaj petak, ali nekada ranije, tipa oko 7, da bude mjesta.
Ali možda dođem Mazdom ovaj put, nju mi nije žao silovati kad iovak pol motora bude bilo novo.
Dost dobra i mudrija odluka :D
Op op!
 
Na vrh