Neobavezni razgovori 💬

sir.Oliver

Well-known member
poznavao sam ga lično . sreli smo se tri puta ... prvi puta u Splitu , nakon derbija , to sam joơ bio klinac i onda dva puta ovdje u SK . jednom u Nitri ( pre utakmice sa D. Stredom i u D. Stredi na revanơu )

R.I.P. Cico . sućut njegovoj obitelji
 

Ax boy

Well-known member
Ć ta u ponudi mekpersa je onako fino?
Sutra moram u blizini ubit sat i pol, pa da probam.
Uuuu prijatelju moj, obavezno Mekpirs Zloburger, samo 300g mesa auuuuuu mmmmm. Preporuka...
Međutim, ako si u blizini već tj u Zg???
Navrati malo do West Gate Zapreơić, usput ispuơeơ 130***km/h c4.
Ali Kebaba uuu a i vrlo "ljubazne tete koje pripremaju hranu" đŸ˜đŸ˜đŸ€ŁđŸ€ŁđŸ’ȘđŸ’ȘđŸ’ȘđŸ’ȘđŸ’Ș
 

Prilozi

ivan222

Well-known member
UredniĆĄtvo foruma
Donator foruma
Pitanje, da li je neko gradio sa italijanskim Isotex blokovima?

Ili da li znate nekoga ko ima iskustva s njima?
To mi djeluje slično kao Thermo Block sistem. Isto neĆĄto kemijam, traĆŸim izvođače i ispitujem svaĆĄta, makar mi zidanje nije primarno... od njih pet samo su jedni radili s time.
Za taj Thermo Block vele da uơtedi puno vremena i dobar za radove po zimi, no to je to od većih prednosti. Razlika u cijeni ima smisla samo ako je problem sa vremenom.
Meni koliko god misli odu u tom smjeru, siporex ili neơto slično... uvijek se na kraju vratim na vulgaris ciglu.
Jedino je sad moderno nju zidati sa ljepilom umjesto mortom, navodno isto dosta vremena uĆĄpara.
 

ivan222

Well-known member
UredniĆĄtvo foruma
Donator foruma
Čuo se danas opet sa ovim ơto radi s njim... uglavnom oni od toga rade bazene tu i tamo :) Radi brzine jedino.
Ima neki svoj naziv, nisam zapamtio, stiropor sa grafitom.
Za kuće u ovom podneblju ne preporuča, kaĆŸe to je za sjever Europe. Nije idealno za vruća ljeta i radi potencijalnih problema sa vlagom.

Ako je izolacija cilj, preporuča ciglu sa ispunom od vune + vanjska.

..........
Da si bio u Mekpersu bi ovako izgledao quote
Fino je, ali puno prvelike porcije. Hamburger kojem je ostalo joĆĄ 6-7 zalogaja je 42 kune.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh