Neobavezni razgovori 💬

Doomsday

U prolazu...
Vraćanje km je upravo počelo biti kažnavano u HR koliko čujem, pa pretpostavljam da žele bit transparentni kako nitko njima ne bi mogao to prišit i kaznit ih...

Valjda...

:D
 

mamut

C5
Donator foruma
imaš neki zakon ili nešto? baš me ovo nervira

zanima me zapravo, jel ok zapravo taj oglas, ako je prodavatelj pokazao kilometražu i da je skidana, pa je na kupcu da sam odluči hoće li to kupiti? nije mi to skroz jasno, ilegalno je skidat, a je li legalno prodavat ako pokažeš da je skidano
 

dekiiii

Active member
Zamalo sam bio prost :oops: Bdw. što se tiče poklona/rođendana, postoji neki datum koji bi mogli slaviti kao (rođen)dan foruma?:)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
maja je zakon, evo što je poklonila tati
S jedne strane super, al realno... svom ćaletu bi nešto malo preglednije, Berlinga :D
Za forumski rođendan, neznam... zanimljivo pitanje, nisam nikada išao za tim. Možda nam starije kolege znaju što o tome?
 

Dalibor

Dado Tornado
postoji neki datum koji bi mogli slaviti kao (rođen)dan foruma?
učlanio sam se u 12. mj. i bilo je nekoliko članova, a sjećam se da je nešto pošlo po krivu u 11. kad sam se pokušao učlaniti, tako da je vjerojatno krenulo 1.11., 1.12, ili bilo koji dan između :D
 

dekiiii

Active member
1.11.:confused: Indikativno :angel: Mene čak ni sadašnji poslodavac nije htio zaposliti na taj datum, pa me prijavio s 2.11. (a tu sam od 1999.). Stari poslodavac me natrag prijavio i odjavio 1.11. (Između ostalih djelatnosti bavi se i održavanjem groblja):D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Vidi otkad je "Sale" član. :) Ili "Citrus". Netko od njih dvojice je pokrenuo forum.

Edit: Citrus, član od 27.8.2009. Još malo, deset godina.
 

dekiiii

Active member
Da, Sale je kasnije - 2.11. :rofl: LOL :rof: LOL :rofl: LOL :rofl: LOL 2010.

Dakle, polako moramo početi skupljati lovu za 10.godišnjicu :eek: odanosti forumu:D:D:D a ako je to ujedno i rođendan foruma, bilo bi lijepo i to nekako obilježiti (susret, druženje, kotlovina, piće po izboru)
 

visaluteju

Well-known member
EAIaIQobChMIn8Py5ZLB4QIVRuDICh1TMwRiEAAYASAAEgKpefD_BwE

Jel da nema teorije da canbus u citroenima dozvoli da ovo radi bez gresaka
 
Na vrh