Neobavezni razgovori 💬

sir.Oliver

Well-known member
ja bih trebao najmanje deset setova ( za sebe i prijatelje kolekcionare )... zbog toga sam i pitao .... legalnim kanalima to neće biti dobavljivo u inozemstvu i za inozemstvo . biti će dostupno samo onima koji imaju boravak u HR . ( tako je barem bilo ovdje , kada se 2009 uvodio € )
 

Cutac

Prèkaroš
Jel zna netko gdje se u ZG može nabaviti neka priručna UV lampa da vidim di mi curi plin iz klime?
Ili ako netko ima lampu i da mu se potrošiti 20 minuta života na mene :D
 

Cutac

Prèkaroš
To će te držat desetak dana a onda opet po starom...
Stvarno mislim da neće, stvarno neću na VTi dirati ništa što nije baš pristupačno.
Htio sam i sajle mjenjača skinuti sa kugli i podmazati, ali su nisko i iza u motornom prostoru i odozdo nisam mogao od firewalla, a odozgo jer valjda moraš biti ili minijaturan, ili ogroman da imaš dugačke ruke, da možeš dohvatiti. Doslovno sa svojih 175 centimetara visine nisam mogao doći do sajli jer mi ramena nisu mogla proći kraj motora.

ja mislim da će izdržati do prve prilike ....
:D
VTS-a ću raditi već sljedeći tjedan :D
 

Cutac

Prèkaroš
Napamet. Išao sam na najlogičniji odgovor koji je 10 centi. 10 centi lopta, plus palica od 10c+1$, dolazimo na 1.2$. Nop. 5 centi lopta + 1.05$=1.10$. Jel, trial and error.

Drugi sam, 1 stroj u 5 minuta napravi widget. 100 strojeva 100 widgeta napravi u 5 minuta također. To je lagano.

Treći sam malo gledao kakvi su to odgovori i onda krenuo u nazad poloviti postotak površine koji zauzimaju lopoči i skužio da sa 50% na 100% dođu za dan, znači max broj dana minus jedan dan i eto 47.


Ne bih rekao da za ovo treba biti pametan, samo ne biti brzoplet.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Alo, BiH? Ima li vas još? Uprav sam u tom trenu parkirao u garažu, gasim motor, kad vibrira mobitel. Mislim, gospođa šalje neku kritiku, kad ono obavijest: potres u vašoj blizini, mislim koji k., kad za tri sekunde, ajde, livo-desno ljulja.... Inače nemam nikavu potresnu aplikaciju, jer me zaboli za sve nepogode izvan moje moći. Ovo je neka novotarija ugrađena u Android. Šta smo dočekali ka u Japanu da živimo.

 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ne može čovjek puno napravit u trenutku potresa, džaba aplikacije i ostale stvari.. sve je u Božijim rukama! Bio sam vrlo blizu samog epicentra i mogu rec da nije bilo ugodno nimalo 😕
 
Na vrh