Neobavezni razgovori 💬

szahtila

Well-known member
Evo odgovoriću ti ovdje, mislim da je bolje mjesto.

Odgovor i nije baš jednostavan, zavisi sa kojeg sajta je video.

Na mojim slikama možeš vidjeti kako sam ova dva videa sa streamable.com uspio skinuti jednostavnim korištenjem Developer Tools-a, tj. opcijom Inspect Element. Desni klik na stranicu i onda klikneš na Inspect Element. To je komplikovano za korištenje ali najlakše ti je da klikneš na Network tab, klikneš na simbol da obriše dotada zapisani promet (označio sam ti taj simbol pink krugom na prvoj slici) i onda ponovo pustiš video i gledaš šta ti prikazuje. Kao što vidiš na te dvije slike, ako vidiš bilo šta što ima ekstenziju video fajla (npr .mp4) onda pokušaš desni klik na to i ili Save As ili Open in New tab, pa onda Save As..

Ako pak vidiš puno malih fajlova koji obično imaju ekstenziju .xhr i imaju po par stotina kB, ili max 2 MB, onda ništa od toga. To ti je DASH streaming protokol koji video rasparča na milion malih djelića koje ti ne možeš iskoristiti. Vidiš na mojoj trećoj slici takav primjer, sa tim video sa Youtube-a.

Ako neki sajt koristi takav streaming protokol, naravno opet postoje načini kako se može skinuti. Ako to radiš na PC-u možeš koristiti Download Helper ekstenziju za Chrome, FF i Operu, a ako to radiš na Android uređaju možeš koristiti One Download Manager aplikaciju (jako moćna za skidanje svega i svačega), ili možda čak Snaptube aplikaciju. Ja sam preko DH ekstenzije skidao npr. Skillshare kurseve, Udemy kurseve, Channel4 razne epizode, svašta.

Pogledajte privitak 5838

Pogledajte privitak 5839

Pogledajte privitak 5840
Hvala na iscrpnom objašnenju, no što se mene tiče previše posla da bi neki video proslijedio u npr. viber
 

Mirage

Well-known member
Ja mislio da je od žene :) šalu na stranu kad te ubodu dovoljan broj puta neće više oticati meni već godinama ne otiče, ali su zato ubodi gotovo svakodnevni.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Mene je kad sam ima 17-18 godina u trganju grožđa ubola ravno u gornju usnu, zgrabio grozd i da ću odrigst prije nego bacim grozd u kantu, i ravno u usnu. Izgledao sam kao Donald Duck. Na krjau dana sam ipak otišao na hitnu, šibnuli mi neku injekciju i idući dan je drastično splasnulo.
 

mali_BB

Active member
Ovim tempom inflacije ćemo za cca godinu dana moći obrisati guzicu plaćom. Teorija urote. Slava Ukrajini. Jednako kao što tzv "mjere" nisu imale veze sa bolešću, tako ni sankcije nemaju veze s ratom.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
na forumu spomenuo da je DS kupljen u Sloveniji al nisam da vozim njihove tablice 😎
tak da za sada mogu bez problema tankirat 🥂
Znači mađari imaju šemu "jeftino gorovo samo za mađare", "al mogu i Slovenci i Srbi?" :) Šta mi drugi smrdimo? :)
 

mali_BB

Active member
Mađari za početak imaju suverenistički vlast. Nemaju leftarde i ideološki zaluđene likove na vlasti uz miks mrzitelja ove zemlje, "bivših" udbaša i potomaka visokopozicioniranih dužnosnika bivše države kojima je jedina svetinja novac. Mađarska je jedina protiv sankcija Rusiji, jer su shvatili da će sankcije njima daleko više štetiti nego Rusiji. S druge strane Rubalj sve više jača, dakle vrijednost ruskog novca je sve veća dok je naša sve manja. Plenković se s druge strane javno prijeti Rusiji i Putinu. Ali šta njega briga, djeca će mu vjerojatno kao i on imati anemiju ako zagusti. Ali što da ja pišem NPCu kojem sam ja budala a na očigled je u Lidlu sve otišlo 60 do 80% gore. A i lagano su pripremili teren još prije koji mjesec da će gorivo doći i do 20kn. A kako gorivo ide gore, prati sve ostalo. Sva sreća pa s oba auta napravim 10 000km godišnje pa mi se fućka. A što je najbolje Putin i Lavrov su još prije koji mjesec rekli da oni isporućuju derivate po istim cijenama i da europu pljačkaju njihove vođe. I da, smrdimo, jer narod koji sam sebe ne poštuje, ne poštuje nitko drugi.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Mađari za početak imaju suverenistički vlast. Nemaju leftarde i ideološki zaluđene likove na vlasti uz miks mrzitelja ove zemlje, "bivših" udbaša i potomaka visokopozicioniranih dužnosnika bivše države kojima je jedina svetinja novac. Mađarska je jedina protiv sankcija Rusiji, jer su shvatili da će sankcije njima daleko više štetiti nego Rusiji. S druge strane Rubalj sve više jača, dakle vrijednost ruskog novca je sve veća dok je naša sve manja. Plenković se s druge strane javno prijeti Rusiji i Putinu. Ali šta njega briga, djeca će mu vjerojatno kao i on imati anemiju ako zagusti. Ali što da ja pišem NPCu kojem sam ja budala a na očigled je u Lidlu sve otišlo 60 do 80% gore. A i lagano su pripremili teren još prije koji mjesec da će gorivo doći i do 20kn. A kako gorivo ide gore, prati sve ostalo. Sva sreća pa s oba auta napravim 10 000km godišnje pa mi se fućka. A što je najbolje Putin i Lavrov su još prije koji mjesec rekli da oni isporućuju derivate po istim cijenama i da europu pljačkaju njihove vođe. I da, smrdimo, jer narod koji sam sebe ne poštuje, ne poštuje nitko drugi.
Potpiši se imenom, ****o!
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
miks mrzitelja ove zemlje
Kako ne mrzit ovu prćiju u kojoj te jebu tko gdje stigne?
Ali šta njega briga, djeca će mu vjerojatno kao i on imati anemiju ako zagusti.
Eto ****te, kako ne mrzit ovu zemlju?

jer narod koji sam sebe ne poštuje
Kako da se poštujemo? Znači u hrvatskoj imaš kretene koji su u 17. stoljeću, kretene koji pljačkaju i kretene (u ovoj sam grupi ja) koji seru po tome, a niti što poduzimaju, niti sele.
I šta onda da se poštuje? Kreten kretena? Je ****c. A normalan kretena? Je ****ina još veća.

Išta šta ima i malo mozga je odavdje odselilo. Ostale su budale, svaka na svoj način.
 

Rovan

Member
Donator foruma
Mađari za početak imaju suverenistički vlast. Nemaju leftarde i ideološki zaluđene likove na vlasti uz miks mrzitelja ove zemlje, "bivših" udbaša i potomaka visokopozicioniranih dužnosnika bivše države kojima je jedina svetinja novac. Mađarska je jedina protiv sankcija Rusiji, jer su shvatili da će sankcije njima daleko više štetiti nego Rusiji. S druge strane Rubalj sve više jača, dakle vrijednost ruskog novca je sve veća dok je naša sve manja. Plenković se s druge strane javno prijeti Rusiji i Putinu. Ali šta njega briga, djeca će mu vjerojatno kao i on imati anemiju ako zagusti. Ali što da ja pišem NPCu kojem sam ja budala a na očigled je u Lidlu sve otišlo 60 do 80% gore. A i lagano su pripremili teren još prije koji mjesec da će gorivo doći i do 20kn. A kako gorivo ide gore, prati sve ostalo. Sva sreća pa s oba auta napravim 10 000km godišnje pa mi se fućka. A što je najbolje Putin i Lavrov su još prije koji mjesec rekli da oni isporućuju derivate po istim cijenama i da europu pljačkaju njihove vođe. I da, smrdimo, jer narod koji sam sebe ne poštuje, ne poštuje nitko drugi.
Ne laje Orban zbog sela, već zbog sebe, jeftin populizam, da, s tim dolazi to da narod ima jeftino gorivo, ali u biti ono što on radi je kupovanje iducih izbora...Ono što meni nije jasno je da RH ne napravi identičan odgovor Mađarima na njihovo da Srbi i Slovenci mogu točit a drugi ne (što ne bi smjelo proci u "jedinstvenom" EU tržištu...Imamo Janaf, LNG, pa dolaze i Mađari na more kaj ne...E to me smeta, pa daj malo reciprociteta
 

mali_BB

Active member
Bilo kako bilo. Račinica je vrlo jednostavna. Rast cijena se neće i čini mi se ne može zaustaviti. Uz to što će hrana i energenti doseći astronomske visine, još jedna briga je njihova dostupnost. A rast goriva sa sobom opet nosi rast svega ostaloga. A taj rast definitivno neće pratiti rast plaća. Slušao sam neki dan nekog našeg ekonomista koji tvrdi da je EU odabrala način borbe protiv inflacije tako da dosegne ogromne razine i da se zbog toga sama ispuše. Naravno, pri tome će srednji i niži sloj biti dobrim u govnima. A pošto smo kod goriva. C4 mi pije dobro. Čini mi se da svakim paljenjem range opadne 20ak km.
Ne laje Orban zbog sela, već zbog sebe, jeftin populizam, da, s tim dolazi to da narod ima jeftino gorivo, ali u biti ono što on radi je kupovanje iducih izbora...
Zar nije Orban nedavno dobio izbore?
 

Rovan

Member
Donator foruma
Bilo kako bilo. Račinica je vrlo jednostavna. Rast cijena se neće i čini mi se ne može zaustaviti. Uz to što će hrana i energenti doseći astronomske visine, još jedna briga je njihova dostupnost. A rast goriva sa sobom opet nosi rast svega ostaloga. A taj rast definitivno neće pratiti rast plaća. Slušao sam neki dan nekog našeg ekonomista koji tvrdi da je EU odabrala način borbe protiv inflacije tako da dosegne ogromne razine i da se zbog toga sama ispuše. Naravno, pri tome će srednji i niži sloj biti dobrim u govnima. A pošto smo kod goriva. C4 mi pije dobro. Čini mi se da svakim paljenjem range opadne 20ak km.

Zar nije Orban nedavno dobio izbore?
Majstor već gleda iduće izbore...ovi su prošlost :)
 

dinko1981

Well-known member
Svako tlo je plodno jer su ljudi danas poslušne ovce više nego ikad... Ništa ovo šta se dešava bilo gdje u svijetu nije slučajno i sa razlogom koji se prezentira. Psiholozi su davnih dana utvrdili metode za kontrolu masa i to se naveliko koristi a krajnji cilj je apsolutno kontola svakog pojedinca u svakom detalju života. Možda zvuči kao teorija zavjere ali poslušajte one debile u Davosu kako to otvoreno govore...
 
Na vrh