Neobavezni razgovori 💬

Cutac

PrĂškaroĆĄ
Meni nije čudno jer mi je bivĆĄa bila specijalac po tom pitanju. Ć tedi na sebi, a za psa sve najbolje. ****te, ćenusnica obični razmaĆŸeni dodĆŸ s pol mozga, a jede nekakvo sirovo meso posebno, izađe 20 kuna po obroku.
I kad smo na more iơli smo zakrvili i na kraju sam ju odjebao jer mora pas sa nama, kako će kod njenog starog biti, pa neće mu davati kuhane prepelice svaki dan nego će jadan pas jesti hranu za pse.

Tak da se ja ne čudim ovome ĆĄto si stavio, neki ljudi se ponaĆĄaju kao da su ćenad zadnje mimoze, a ne ĆŸivotinje koje mogu jako uredno brinuti same o sebi.

A ja volim ĆŸivotinje jako, stvarno, i dok je moja pesica bila ĆŸiva, niĆĄ joj nije falilo. Ali je i dalje bila pas. ****te, sa 9 godina je proĆĄla kroz ogradu, ulovila kunu, preklala ju i donijela da vidim da je zaĆĄtitila dvoriĆĄte. I onda imaĆĄ ekipu koja psu reĆŸe nokte, ĆĄamponira ih i ne puĆĄta iz kuće jer je mrak vani. Ni ni čudo u ĆĄta nam se svijet pretvorio tko ĆŸivi na njemu.
 

Cutac

PrĂškaroĆĄ
Ć ta ti je netko srao?

EDIT: Ja neću niĆĄta micati jer sam dovoljno stresa proĆŸivio radi takve ekipe da me nije briga hoće li se netko uvrijediti.
Plus ĆĄto takvo ponaĆĄanje nije dobro za psa. Naprave doslovno ono razmaĆŸeno dijete koje sere svima kad nije po njegovom i onda kada netko pokaĆŸe zube se rasplače i bjeĆŸi.
Doslovno je ovaj pas isti bio. Sekira druge pse i onda kad nekom psu dopizdi i malo zareĆŸi, eto cvileĆŸa, bijeg do gazdarice i onda ona govori "a joj bubice, pa tko je tebe dirao, ajoj miĆĄu". StraĆĄno, evo sekiram se samo kad se sjetim.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ć ta ti je netko srao?
Nije, ali ĆĄta mi treba to. :) Ostavit ću samo to da ja u kući imam pasa otkad znam za sebe (da ne bi neko pomslio da sam neki mrzitelj) i da se pas uvik poĆĄtova kao ĆŸivotinja i svi su doĆŸivili neki svoj maksimum u zdravlju. Tema je kontroverzna, puno ljudi je preemotivno oko svega i svačega, neko moĆŸe shvatit krivo, ne da mi se objaĆĄnjavat naknadno ĆĄta sam mislio. ;)
 

sir.Oliver

Well-known member
ljudi , malo ću u OFF TOPIC .... traĆŸim majicu TARGET iz 1999 ... ima li je tko od novosadjana , beogradjana ? potrebna mi je kao " korpus delikti " .... hvala svima

izvinite za OT .
 

sir.Oliver

Well-known member
Meni nije čudno jer mi je bivĆĄa bila specijalac po tom pitanju. Ć tedi na sebi, a za psa sve najbolje. ****te, ćenusnica obični razmaĆŸeni dodĆŸ s pol mozga, a jede nekakvo sirovo meso posebno, izađe 20 kuna po obroku.
I kad smo na more iơli smo zakrvili i na kraju sam ju odjebao jer mora pas sa nama, kako će kod njenog starog biti, pa neće mu davati kuhane prepelice svaki dan nego će jadan pas jesti hranu za pse.

Tak da se ja ne čudim ovome ĆĄto si stavio, neki ljudi se ponaĆĄaju kao da su ćenad zadnje mimoze, a ne ĆŸivotinje koje mogu jako uredno brinuti same o sebi.

A ja volim ĆŸivotinje jako, stvarno, i dok je moja pesica bila ĆŸiva, niĆĄ joj nije falilo. Ali je i dalje bila pas. ****te, sa 9 godina je proĆĄla kroz ogradu, ulovila kunu, preklala ju i donijela da vidim da je zaĆĄtitila dvoriĆĄte. I onda imaĆĄ ekipu koja psu reĆŸe nokte, ĆĄamponira ih i ne puĆĄta iz kuće jer je mrak vani. Ni ni čudo u ĆĄta nam se svijet pretvorio tko ĆŸivi na njemu.
svi oni imitiraju one opičene amere. najviơe me nervira ono .... mamica će tebi dati sve , mamica će oprati ..... i joơ ga i ljubi , kao da je njezino dijete a ne običan pas .
 

sir.Oliver

Well-known member
Ja sam prestao pozdravljati susjede koji drĆŸe pse po stanovima. DrĆŸim ih niĆŸom vrstom.
maltretiranje jadnih ĆŸivotinja . naročito kada u jednosobnom ĆŸivi sa vučjakom , bernandincem ili kakvim većim psom. te ĆŸivotinje tamo jednostavno nemaju svoj prostor. imao sam par pasa dok sam bio u kući . kada sam se preselio u stan ... imam samo dva akvarijuma ribica ..... jer , iako je stan dvosoban , pas tamo ne moĆŸe ĆŸivjeti . jednostavno , oboje radimo po 12 i viĆĄe sati dnevno .... nema tko brinuti o njemu ....
 

sir.Oliver

Well-known member
jedno pitanje , nevezano za automobilizam... jel počelo uvodjenje eura u HR ( oficialno od 01.01.23 ) . zanima me dal je počela prodaja onih , takozvanih " start " paketa sa HR kovanicama .
 
Na vrh