Ne otvara gepek

klaric

New member
na mom citroenu c4 coupe ne mogu otvoriti gepek.
Normalno sam ga otvorio stavio stvari,zatvorio i vozi,dođem kuci,ne mogu otvoriti. onda sam spustio sijedala i usao u gepek kroz auto i otvorio gepek iznutra. Što da napravim,koji su moguci problemi,kako da popravim?
 

Damaj

Active member
Re: ne otvara gepek

Da nije uključena zaštita od neovlaštenog otvaranja gepeka, tj. da bi otvorio gepek moraju se prvo otvoriti vozačeva ili suvozačeva vrata :confused:
 

Konrad

New member
Re: ne otvara gepek

problem ti je mikroprekidac tj tipkalo za otvaranje ili ti je pukla zica u onom buziru izmedu karoserije i prtljaznih vrata
 

Konrad

New member
Re: ne otvara gepek

to je za problem na C4 II kad prtljazna vrata nisu podesena pa se mora jace zalupiti da se oba zuba okrenu...ovo je drugi problem i drukciji model
 

Krky

Lakerski profesionalac
sve mi je vise blesavo kaj mi se nist nece strgati na tom autu
a i nikak dojt tih 10tkm da malo sarafim po njemu..
i sad jos mi snize cijenu nafte, ja, ja bum poludel,nist mi nejde od ruke
 

Morski Pas

New member
sve mi je vise blesavo kaj mi se nist nece strgati na tom autu
a i nikak dojt tih 10tkm da malo sarafim po njemu..
i sad jos mi snize cijenu nafte, ja, ja bum poludel,nist mi nejde od ruke
:vidiga: Krky frende uzmes si onda Toyotu, one navodno idu u servise svaki mjesec i najbolje je sto ti poravke Toyota plaća LOL
 

marek45

New member
A što napraviti kad se gepek sporije otvara?
Znači stisnem polugicu izvana i onda ima mali vremenski odmak prije nego otpusti brava. Kao da teže otpušta.
Dal se to da WD-om riješi ili će nešto riknut? :disgusted:
 

BoroZvijer

New member
I ja imam isti problem, pred 3 dana pocelo ne otvara bunker uopce... I danas skuzio da je u onom lijevom buziru koji spaja bunker sa ostatkom auta problem... Jer kad prckam po njemu povremeno daje kontak i cuje se onaj skljoc, tako da vjerovatno u njemu unutra napukla zica i gubi kontakt. Nisam uopce pametan dali da to odnesem u citroen ili da sam to probam osposobit:confused:
 

AX-ja

èudo jedno
ako znas lemit ulovi se posla i sam to napravi,nije neka nauka.
samo nategni onu gumenu zastitu-futrolu skroz ,nategni je dobro.
i dobro pregledaj sve tanke zice,pogotovo,obicno pukne vise zica.
lijepo zalemi izoliraj i vrati futrolu nazad i ustedio si pare.
 

BoroZvijer

New member
Evo samo da se javim, rijesio problem sa bunkerom... Odnesao ga u ark mihelic i za 220kn oni to zalemili(bile su prekinute 3-4 razlicite zice) inace taj set kabela dode 1200kn.
 

llcool

New member
Ista stvar na mom c4 ali hatchback karoseriji.. Gornji lijevi bužir 2 žice napukle. Samo što se meni kvar indicirao tako da je prilikom centralnog otključavanja uvijek i prtljažnik skočil.. :), i dugo sam se tako vozio, procedura je bilo otkljućavanje auta, zatvaranje haube i tek onda ulaz u auto ;). E onda je jednog dana samo ostalo zatvoreno bez života..
Malo iskustva sa lemilicom ukupno 1,5 sati posla (sa skidanjem i vračanjem plastika, bužira) Sad sve radi ok!
 
Na vrh