Naljepnice

Dalibor

Dado Tornado
moj su prijedlog manje naljepnice, uz neke veće... kako bi se mogle zalijepiti i negdje drugdje osim na šajbe (npr. bicikl, diskretno na bočno staklo B nosača, kod kuće, i sl.)...

dimenzije tih manjih naljepnica?!
recimo u granicama, do 5cm u dužini i 3cm u visini...

neki od prijedloga bi bili stavljanje naglaska na riječ citroen (za razliku od onog gornjeg znaka ovdje na forumu), a mogli bi iskoristiti i legendarne modele citroena kao što su dyana, spaček ili žaba kao pozadina i oblik naljepnica (ovo mi se čini posebno cool u kombinaciji s manjim naljepnicama)...

što se tiče ljepljive prednje ili stražnje strane, idealno bi bilo kada bi bilo pola jednih pola drugih, pa da postoji izbor po želji, ako bi postojale samo za auto, onda možda ipak bolje da su s unutarnje strane stakla
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Na c4 coupe se nebi vidla, ovako kako je zaljepljena, da je ko plakat za filmove :p:D:D:D

Treba ju je zalipit na šajbu ispod spojlera :whistling:
 

gox

New member
Ja bi najrađe ovaj logo od foruma, ali ne znam kako će se to vidjet na autu.
Ako ne, onda običnu nalju neku s ok fontom i to je to. U više boja naravno (bijela, srebrna, crna, eventualno crvena) pa kako kome paše. :)



naletio na netu na naljku... :)
 

zoran37

New member
E ljudi ja ću imat xantiu iduće 3 godine i molio bih vas da se požurite jer kako je krenulo čini mi se da ću ja prije prodat citroena nego vi smislit i napravit naljepnice. :(
 

c5 dr

Member
E ljudi ja ću imat xantiu iduće 3 godine i molio bih vas da se požurite jer kako je krenulo čini mi se da ću ja prije prodat citroena nego vi smislit i napravit naljepnice. :(
prodaš ga i kupiš opet citroena ,jednom citroen uvijek citroen:D
 

gox

New member
A sa malim F od Forum? Što se mene tiče, naljka može bit skroz obična neka, meni je samo da nije prevelika i to je to, ovaj primjer koji sam stavio je sasvim oke. :)

Kad krećemo s novom temom i anketom tko bi kakvu htio? :)
 

gox

New member
Meni su svi dobri :D 2. mi je nekako najobičnija, a 5. najposebnija, kad bi morao birat neku bi od te dvije, bilo koju :)

Èekamo druge da se izjasne...gdje ste sad? :) :) :)
 

gox

New member
Evo sad malo razmatram baš i reko, ovdje 5-ica stvarno rula, na slici je brutalno, ali na autu, ova slika koju si stavio sale, maaaalčice mi je ovo F od Forum preveliko, da je malo manje, inače čista 5-ica ! Ja sam isto za tu !
 
Na vrh