Naljepnice

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Re: Naljepnice, članske iskaznice itd

E,jbat ga..:hm:
Aj Sale saznaj cim prije..mozda nam da vlasnik da se sluzimo logom:confused::whistling:
Logotip foruma je moje djelo. :) Zato bih molio da se ne koristi bez mojeg odobrenja.

Složit ćete se kako je u redu da ja odradim pripremu i tisak naljepnica.

Inkomponirani logotip i naziv "citroen" je u vlasništvu PSA.

jel i ovo zaštićeno:grin:
Nije. :D

Pogledaj ovdje: http://smileystuff.us/generatorspg/spraypaint-generator/
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Re: Naljepnice, članske iskaznice itd

Ne razumin šta će vam naljepnice? Radije bi neku bilu majicu sa Salinim logom foruma da se lakše raspoznajemo po susretima. :D To mi već ima smisla.

]Složit ćete se kako je u redu da ja odradim pripremu i tisak naljepnica.
Međutim ako ja mogu predložiti nešto... To je nalja od nekih 45-50 cm di će samo pisati "www.citroenforum.hr" u nekoj"diskretnoj" boji, ka šta je blido siva... To bi elegantno išlo straga na branik. Univerzalno je i bez grafičkih elemenata.

Naprimjer, ja uvik popizdim dok mi u servisu nalipe straga svoju reklamu sa logom firme. A svaki put im govorin nemojte lipiti ništa. To mi nekako skroz nagrđuje auto. Ja im platin servis i još da ih reklamiran mukte?! ;)
Forum bi drage bolje "reklamira" mukti, ali mi stavljanje loga ne igra ulogu. Znači samo ovo www.citroenforum, tako da imaj na umu dok budeš štampa naljepnice.
Vidi pošto bi to ispalo po komadu, pa javi.

Logotip foruma je moje djelo. :)
Puno je elemenata u njemu, ali dobar je svejedno. :weeabooface: Baviš li se inače dizajnom?
 
Posljednje uređivanje:

Dane

Member
Moje mišljenje je da bi forumska nalja trebala biti nešto standardno za šajbu sa normalnim, čitljivim fontom a članska iskaznica...ne znam ima li smisla jer nije u pitanju klub nego javni forum. :hm:
Ali to je samo moje mišljenje...
 

RI-222

Member
I ja bi volio na ax-a stavit neku malu naljepnicu,a umijesto iskaznica moze i neki smartphone pa da mozemo visit na forumu sad kad sam posatao ovisnik:)
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Primio sam dosta upita preko PMa i maila vezano za naljepnice, ali i majice. :)

Prvi problem je da forum, primjećujete i sami, nema apsolutno nikakvih oglasa, odnosno ne generira nikakav novčani prihod s kojim bi štampali naljepnice i, eventualno, majice.
Osobno, nažalost, nisam u financijskim mogućnostma platiti takvo nešto iz vlastitih sredstava. :(:(

Rješenje problema je točno utvrditi koliki broj naljepnica, odnosno majica bi nam trebao, zatim utvrditi cijenu štampanja i konačno staviti lovu na hrpu.
 

Salle

Sektaš
tak i mi na krtuningu riješavamo, polo majce su bile po 55kn sa tiskom na leđima, i tiskom na lijevom kutu tj području srca naprijed, a naljepnice po 5kn komad
 

Olaf

New member
Pa svatko da novce i napravi se

ja mislim da nije problem dat za naljepnice i 20 kuna da jedna bude 10 kuna samo ako ste za mogli bi napraviti neki popis
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dane

Member
Pa svatko da novce i napravi se

ja mislim da nije problem dat za naljepnice i 20 kuna da jedna bude 10 kuna samo ako ste za mogli bi napraviti neki popis
Slažem se.
Trebalo bi otvoriti novu temu sa popisom i da se ekipa samo editira na popis bez suvišnih postova i komentara (čisto zbog preglednosti popisa). Komentari se mogu bacati ovdje.
 
Na vrh