Najave akcija i pogodnosti u salonima i servisima

Cale81

Active member
Sve pohvale kolegi Gudelj koji je osim sto je sredio odlican popust na djelove,, nakon odradenog servisa i nakon svih probijenih rokova za povratak nekih uzetih djelova (proslo vise od mjesec dana), sredio da mi se cak vrati i novac🤗, a jos uz to da ne dolazim opet do njega, taj iznos mi uplatio na racun 👏👏👏, a ni vidili se nismo 💪.
Morao sam ga malo pohvaliti 😁. A znamo se sa foruma od prije dva mjeseca, culi se telefonom tri puta.
 

Memphis

Active member
Ja sam svoje odradio, a jos nisam promjenio 🤦‍♂️
Iduci tjedan majstor ima slobodan termin dva dana pa cemo to tada🤗😁
FRAM (y) .. to već rijetko viđam
Hoće li dijelovi poskupiti? Neki lik iz udruženja mehaničara prijeti po portalima da će sve i dijelovi i usluge krešiti za 30 posto.
Vjerojatno hoće jer sve je poskupilo pa mora i to.
 

gudelj

Member
Hoće li dijelovi poskupiti? Neki lik iz udruženja mehaničara prijeti po portalima da će sve i dijelovi i usluge krešiti za 30 posto.
Dijelovi poskupljuju cijelo vrijeme u zadnjih godinu dana. Uglavnom je svaki novi cjenik za određen postotak viši nego prethodni. Npr, Mahle je krajem prošle godine imao poskupljenje 3%, sad od 01.04. još 4.5%. Ovjes (Teknorot) prošle godine u dva navrata, ukupno cca 15%. Neki ne dižu cijene po pozicijama, nego pojedinačno, ali rijetko bude pojeftinjenje. Međutim, lako je kod filtera koji nisu skupi pa se toliko ne osjeti. Ulja su otišla dosta gore i po 10€ za kantu 4-5L, akumulatori praktički svaka 2-3 tjedna. Međutim i to bi se sve dalo nekako progurati nego je velik nedostatak materijala tako da neke stvari se ne isporučuju nikako i ne mogu se nabaviti nigdje. Npr remenica alternatora od INE za 1.9tdi, nema je apsolutno nigdje trenutno u Europi. Dayco set lanca za N47, nigdje. Filtron mi sa isporuke od 95% otišao na 40%, filter ulja/zraka za golf7 ne mogu dobiti mjesecima... Itd.. itd... Od AD Blue da ne pričam... Itd...
Dijelovi poskupljuju cijelo vrijeme u zadnjih godinu dana. Uglavnom je svaki novi cjenik za određen postotak viši nego prethodni. Npr, Mahle je krajem prošle godine imao poskupljenje 3%, sad od 01.04. još 4.5%. Ovjes (Teknorot) prošle godine u dva navrata, ukupno cca 15%. Neki ne dižu cijene po cjeniku, nego pojedinačno, ali rijetko bude pojeftinjenje. Međutim, lako je kod filtera koji nisu skupi pa se toliko ne osjeti. Ulja su otišla dosta gore i po 10€ za kantu 4-5L, akumulatori praktički svaka 2-3 tjedna. Međutim i to bi se sve dalo nekako progurati nego je velik nedostatak materijala tako da neke stvari se ne isporučuju nikako i ne mogu se nabaviti nigdje. Npr remenica alternatora od INE za 1.9tdi, nema je apsolutno nigdje trenutno u Europi. Dayco set lanca za N47, nigdje. Filtron mi sa isporuke od 95% otišao na 40%, filter ulja/zraka za golf7 ne mogu dobiti mjesecima... Itd.. itd... Od AD Blue da ne pričam... Itd...
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Dijelovi poskupljuju cijelo vrijeme u zadnjih godinu dana. Uglavnom je svaki novi cjenik za određen postotak viši nego prethodni. Npr, Mahle je krajem prošle godine imao poskupljenje 3%, sad od 01.04. još 4.5%. Ovjes (Teknorot) prošle godine u dva navrata, ukupno cca 15%. Neki ne dižu cijene po pozicijama, nego pojedinačno, ali rijetko bude pojeftinjenje. Međutim, lako je kod filtera koji nisu skupi pa se toliko ne osjeti. Ulja su otišla dosta gore i po 10€ za kantu 4-5L, akumulatori praktički svaka 2-3 tjedna. Međutim i to bi se sve dalo nekako progurati nego je velik nedostatak materijala tako da neke stvari se ne isporučuju nikako i ne mogu se nabaviti nigdje. Npr remenica alternatora od INE za 1.9tdi, nema je apsolutno nigdje trenutno u Europi. Dayco set lanca za N47, nigdje. Filtron mi sa isporuke od 95% otišao na 40%, filter ulja/zraka za golf7 ne mogu dobiti mjesecima... Itd.. itd... Od AD Blue da ne pričam... Itd...
Sjajan odgovor. Nadao sam se baš tome i konkretnim brojkama. Hvala!
 
Na vrh