Na nižim okretajima ne radi grijanje

diegos

Well-known member
Stvarno nevjerojatno da si uspio dobiti novce natrag, svaka čast...

A ovaj sta je ponovo uzeo renola mora da je hrabar :D
 

Doocks

New member
Nemojte hvaliti, nije zahvalno, ne bih nikome htio sotuacoju ko meni. Kao prvo, uzeo sam auto jer sam htio baš taj ( neovisno o cijeni ) i onda se dogodilo kaj se dogodilo. Također, kazem u detalje ne bih, autokuća je bila iznimno fer i korektna. Sretno svima s kupnjom auti i nadam se da ne ćete imati problema kao ja.

A sad po nissan micru :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Èestitke onda na Micri, barem ostaješ na Francuzu i dalje :D

I nadam se da će grijati kako spada :grin:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Kao vade se na to loše gorivo u BiH pa prijavljuje tu grešku oko sistema ubrizgavanja.
Nije li to notorna činjenica s gorivom u BiH? Èitam na jednom forumu da je pod normalno da na pun tank diesela ljudi još stave pola litre ATF-a. :)
 

markan1000

Well-known member
na temu ovoga, danas test Peugeota 301 čitam na tportalu, jedna od zamjerki, teško se zagrijava kabina sad kad je hladno. izgleda da je PSA generalno zahebao s ovim... meni jednostavno nedopustiva greška
 

Doocks

New member
na temu ovoga, danas test Peugeota 301 čitam na tportalu, jedna od zamjerki, teško se zagrijava kabina sad kad je hladno. izgleda da je PSA generalno zahebao s ovim... meni jednostavno nedopustiva greška
Da nisam vidio na forumu post.. planirao sam uzeti 301 novi.. otac vozi stariju generaciju 301-ce i nismo imali niti jedan problem..
nego, uzeo san nissan micru sa 1.5 dci, acenta oprema, pa se nadam da se neću razočarati :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Javi kako Micra grije ;)
Neznam koliko se 1.5dci može brže zagrijavati od 1,6hdi-a, ali pošto je ipak malo dotjeraniji auto od Elysee-a mogao bi imati dodatni grijač ili slično. Jesi se raspitao o tome kod kupovine?
 

Doocks

New member
Javi kako Micra grije
Neznam koliko se 1.5dci može brže zagrijavati od 1,6hdi-a, ali pošto je ipak malo dotjeraniji auto od Elysee-a mogao bi imati dodatni grijač ili slično. Jesi se raspitao o tome kod kupovine?
nije mene ekipa uopce zabrinjavala brzina grijanja, ali ovaj auto mi se uopće nije zagrijal :D osim dok se konstantno voziš
Jača je oprema, i kolega radi u servisu i rekel je da nije pogreška nikakva i da ne budem zažalil.. iznutra auto sveirski izlgeda :)
 

Mirage

Well-known member
Evo ja to pratim temu identični i mjenjač i motor imam ali kod mene grijanje super. Sad sam se sjetio otac mo je imao Peugeot partnera to je identičan auto kao i berlingo i on je isto imao problem s grijanjem nikad Počet grijat ali njega to nije diralo isto 1.6 hdi
 

Doocks

New member
a kako to s elyseea na micru, s obzirom da se radi o dosta manjem autu?
mogu vam reci da su zablude o malom autu čista prošlost.. prošle micre su to bile.. ova nova, nije tolko raskošna ko elysee jer ipak nije limuzina, ali prostorno apsolutno ništa ne fali. Da, prvi izbor mi je bila limuzina, međutim u tom cjenovnom rangu mi ništa nije bilo dostupno ( što bi mi se sviđalo )..

Iako je citroen forum, mogu reći da nisam zažalio ni lipe, i auto je zvijer.. kako izgleda tako i ide. od potrošnje, eksterijera, interijera, ekrana, dodatnih sustava.. vrh :)
A šta se tiče prostornosti, pozivam vas na đir pa da se uvjerite :D:whistling::angel:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Super, nego... Ja se ispričavam ako sam već dosadan, ali ne vidim jel u pitanju 0.9 benz ili 1.5 dizel?
 
Na vrh