Naša putovanja s Citroënom

Tonka0559

Member
Bila za vikend s frendicom u Crikvenici i na Krku...evo nešto odabranih fotki :D
za svaki slučaj,da se ne izgubimo...


oduševljenje što smo otišle iz Zg :D


Križišće..


Pogled iz apartmana


moj brand :D :D


tabor za učenje za ispite :D


BBC za osvježenje :D


Pesonja hoće u C2 :D ko ne bi :D


Pogled na Lokve


Negdje kod Skrada


i jedna umjetnička za kraj :D



80km autoput @ 120km/h, 420km Zagreb-Krk-Crikvenica-Zagreb @ 60-100km/h ..i sve to za 5.2L i 200tinjak kn :D ♥ svog Loeba.

 

Tonka0559

Member
90kw..malo je upgradean,ispuh sređen ima i poletan je jako. Prosječna potrošnja. ;) ni ja nisam mogla vjerovat.Očekivala sam bar 7,0L al evo,iznenadio me. :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Bila za vikend s frendicom u Crikvenici i na Krku...
Tonkice,lipo ti uživaš :D i ja sam ovaj vikend prolazio Krkom ;),al sam popizdio jer sam stajao u koloni 45 min :mad::mad: ( naši pametni cestari raskopali cestu malo dalje kad se siđe s Krčkog mosta ) bila je totalna ludnica :whistling:..petak..svi idu na more za vikend..katastrofa :mad:



PS

Tonka,ona umjetnička za kraj je :p:wub:
 

Tonka0559

Member
ahahahaha koje ideje vi imate :D :D koktel je bio poklon,tako da nema nikakvih para na stolu :D :D :D

@Mirda: evo i sad se vratila iz Rijeke/Crikve. Ma super je pobjeć vikend dolje. Napune se baterije. Boja je tu :D odmah se nekako lakše živi kad se makne iz Zagreba.I da,cestu kod OMišlja su sad našli proširivat.To je veeeeeeeeliki minus. Imali su vremena od 10.mj prošle godine do 4.mjeseca ove,kada nije bilo toliko prometa. Zajeb generalni jer je već sada Krk krcat očito.

@Dane: bome se isplatilo učit ovako,5 ispita u 4 dana položeno :D
 
Na vrh