Naša putovanja s Citroënom

Zmix

New member
Re: Vaša putovanja sa citroenom

Sitne li su ti slike. :) Daj punu rezoluciju. ;)
Izvinjavam se, mali problem sa Imageshack...



I kao što smo rekli, za početak, evo par sličica iz Šibenika od letos.

Prvo je bio obilazak GS-a kojeg sređuje moj dobar prijatelj...



Uploaded with ImageShack.us

Zatim je sledila turistička razglednica Šibenika...



Uploaded with ImageShack.us

Uz pratnju iskusnog vodiča.



Uploaded with ImageShack.us

Hehe, na ovoj slici kao da drug Koča objašnjava drugu Starom gde preći Neretvu... ROFL


I jedna slika od zimus iz Zagreba. Saxo u dobrom društvu...



Uploaded with ImageShack.us

A, jeste čupavi!
It's only rock 'n roll! :cool:
 

mrfloyd

New member
Re: Kamo ste sve putovali?

Kaj sad,svi su manje više bili posvuda,ali rubriku treba ovak otvoriti: Kam ste sve putovali sa svojim citroenom? Kaj ima biti fora letiti avionom u Franfurkt? Ili s tristaćem sa starcima otići u Crnu Goru.To je i moja baka mogla.

Baš čitam i reko da nisam nekaj krivo skontao..... to je u biti pravi naslov.....
večeras uploadam fotke od putovanja sa mojim C3jom :cool:
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Kamo ste sve putovali?

Cila bivsa juga bez pokrajina
juga :wub: najljepša zemlja koja je ikada postojala... ljudi veseli i nasmijani rumena lica... svi braća, ko jedan.

nakon cijele juge dalje čovjek više ni ne mora...
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Re: Kamo ste sve putovali?

Slušam na radiju da su se počeli nanovo prodavati aranžamni za Tunis i Egipat i to već od 180 eura.

Ako se neko odluči, mogu mu posuditi šlem i pancir-košulju za tih desetak dana. :D
 

1587 VTS

New member
Re: Vaša putovanja sa citroenom

Evo par slija s "putovanja" u zagreb, malo iz zagore, like i plitvica. Ova zadnja je maksimalac na laganoj uzbrdici s autoceste. Nabere brzinu u hipu, neovisno je li ravno, nizbrdo ili uzbrdo i tu stane jer tuce u blokadu. Motor bi jos, al mu prijenosni omjeri ne daju vise. Koga briga, to mu ionako nije namjena, al eto da se malo raspuse :D Zavoji su njegov teren :D Izbjegli smo uredno sve pandurske zasjede po lici :thinking: Potrosnja ugodno brze voznje do karlovca je bila 6.0 - 6.1, sta ne smatram previse, a ukupni prosjek 6.7 nakon 40 km autoceste tempom 180 - 200. Extra :D
 

Prilozi

1587 VTS

New member
Re: Vaša putovanja sa citroenom

Haha, dalmatinac se pripremia na snig i minuse u unutrasnjosti, kad me tamo odcekalo 15 stupnjeva :D LOL
 

skafetin

New member
Re: Vaša putovanja sa citroenom

Dobre slike i auto se lipo uklapa u okolinu ;)Kad ti ja iden u Zg iman robe za sva godisnja doba :cool:
 

1587 VTS

New member
Re: Vaša putovanja sa citroenom

Hehe, je stari, bas pisem da mu je to maksimalac, u biti 207 km/h, ali kako tad tuce u blokadu naizmjenicno vrti 206,7,6,7.., a na moju zalost cura slikala bas na 6 :grin: Treba malo propuhat masinu :angel:
 

Tonka0559

Member
Re: Vaša putovanja sa citroenom

Hehe, je stari, bas pisem da mu je to maksimalac, u biti 207 km/h, ali kako tad tuce u blokadu naizmjenicno vrti 206,7,6,7.., a na moju zalost cura slikala bas na 6 :grin: Treba malo propuhat masinu :angel:
Može to i brže :whistling:
 

1587 VTS

New member
Re: Vaša putovanja sa citroenom

VTS koji nije cipiran NE MOZE brze jer mu blokada ne dopusta vise, na 207 km/h u petoj tuce blokadu (7250 okr/min) isto kao na 54 u prvoj, na 92 u drugoj, na 133 u trecoj i na 166 u cetvrtoj ;)
Na videu je VTR koji ima skroz drukcije prijenosne omjere, duzi peti stupanj i vidis da se vrti na 6500. Samo on je tu na ljutoj nizbrdici, a ja ulovim 207 km/h bez ikakvih problema i na laganoj uzbrdici. Uzbrdo - nizbrdo, meni svejedno :thinking:
Digitalni brzinomjer mu je nevjerojatno tocan prema GPS-u, to taman odgovara tvornicki deklariranoj max brzini od 202 km/h. Neki drugi auto s analognim brzinomjerom bi tad pokazao sigurno 220 km/h ;) S modifikacijama koje sam napravio na autu bez cipiranja nisam nista dobio na max brzini nego na ubrzanju do nje i stock mi je mogao to ulovit samo na ravnom i nizbrdo bez pokazivanja tendencije da bi mogao jos :cool:
Međutim ovakav auto je najmanje namijenjen za autocestu, al eto kad vec pitate.. :D
 

1587 VTS

New member
Re: Vaša putovanja sa citroenom

Možemo i to riješiti :cool::whistling:
Hahaha, vjerujem, al trenutno o tome ne razmisljam jer mi je i ovako dovoljan. Kazem ti da mi ne bi bilo interesantno jer me i ovako mrze ovi truli tuneri po gradu :D
 
Na vrh