Moja jahta 2.7 HDi

Mozgace majstor u toku sedmice, nemam druge 😁 al sam bar uspio par slika da okinem
 

Prilozi

ExOduS442xb

Racing
Sve ovo što si naveo, osim tog hidropodizača mi se ne čini ozbiljno. Treba ga spojiti na dijagnostiku i vidjeti sto ce pokazati. Što se tiče ovoga što je kolega Cutac naveo, dizanje i spuštanje vozila nije problem dok je auto na zemlji - problem nastane kada se digne. Čep odvrneš kada ide na dizalicu ili kada radiš nešto tj podmetneš manje dizalice pod vozilo. Ali nema potrebe za skidanjem čepa dok je auto na cesti, možeš ga normalno dizati i spuštati. Najcesce strada plasticni spremnik LDS-a, i meni se dogodilo, izbilo je ulje, ali spremnik je izdrzao. Super izgleda ovako spušten, i još jedno pitanje, jel ti taj spojler stalno vani? Koliko ja znam spojler bi se trebao pojaviti na višim brzinama automatski.
 
Znaci dok ne uzmes stvar u svoje ruke nista. Nivelise lik auto on opet pop*zdi. I da vidim ta 2 famoozna senzora, ono jedan nije prikopcan, prikopcam i sve normalno. Najveci problem je sto nema kod nas majstora za ovo i nista vise. Zamijeno sam i P senzor i narucio se na foliranje. Zadnji box 75% prednja bocna 65%, pa usput cu ispolirati farove (naravno sam svoj majstor) i presvuci ih PPF folijom (bezbojna). Moram vozacevo ogledalo u retrovizoru zamijeniti kao da je "izgorilo" malo smedjkasto. I to je to sto se tice sminkanja auta. Nisam planirao ni felge dirati ama bas nista 🤣 zato ce fasovati zenin c3 🤣
Koja fotka
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:
Na vrh