Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Klima riješena, ceh 35€. Kaže da je trebalo samo punjenje, da snifer kaže da nigdje ne pušta.
Ne kužim onda kud je plin otišao jer je do sad šuštala uvijek, a dvaput je bila na servisu punjenja i pregleda.
Zasad je tišina u autu, valjda će tako i ostati. Ležaj kompresora lagano zuji oko 3000 okretaja, ali ne kuži se kad nije ful tišina u autu.

Osim toga, sad nekad je 10k km od zadnjih svjećica, tako da moram to mijenjati i za 6 dana ističe registracija, ja zaboravio na to. Ako bog da da ovaj tjedan prođe na tehničkom.

Mimo toga, bili na slikanju danas.
F1.jpgF2.jpg
 

Cutac

Prèkaroš
Pušta negde klima, inače bi bilo gasa unutra.
Da, vjerovatno pušta na nekom spoju, ali jako malo pa se ne primjeti brzo.
To i ja mislim, ali ako je majstor rekao da sa 99% sigurnošću može utvrditi gdje pušta, nadat ću se da nisam u ovih 1% :D

Ova druga slika, šta je to u pozadini?
Ne znam, to je u krugu bivše Željezare Sisak.

I meni je c4 dočekao propjeće bez plina, bio u pitanju ventil (za sada samo on)
Dok god je isparivač zdrav, sve je dobro :D
 

Cutac

Prèkaroš
Prošli smo tehnički, ali eko test na jedvite jade.
Na leru je ok, na povišenom gasu je ok prvih 10-15 sekundi i onda CO skoči i lambda pada.
HC ostaje ok, tako da katalizator ne bi trebao biti. Ili iz nekog razloga krene zalijevati benzin (a nebi trebao jer ne smrdi na auspuh) ili lamba ne valja.

Ima li tko koju pametnu?
 

Cutac

Prèkaroš
Zagrijano, napravio cca. 70 kilometara prije tehničkog.

Po katalogu nisu iste, iako mi se čini da je jedina razlika duljina kabla. Spojio bih Diagbox u vožnji, ali kad mi je krepala baterija za laptop...
 
Na vrh