Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Slažem se...

Sjećam se kad sam imao psihotest za posao, malo jača internacionalna firma. Sad sam ja očekivao nešto napredno, mudro, da mi dušu testira. To su bila pitanja, koja kad čuješ, ti prvo padne na pamet "ok, mogu odgovoriti sa "A" i to je ono što žele, mogu sa "B" što ja smatram i mogu neki "C" da ispadnem glup/lud".
Znači to tko padne ili je namjerno to napravio ili slini u slobodno vrijeme dok bulji u jednu točku.
 

Pavel

Lepi™
Sisak ima općenito problema sa kulturom vozača. Na to sve nadodaj da policije nema, doslovno nema.. Sve je otišlo na granicu tako da ima možda jedna patrola. Nekad su me od Sisak do Budaševa kad bi išao subotu/nedjelju iz grada znale 2-3 patrole zaustavit a govorimo o relaciji od nekih cca max 5 kilometara..

Škodu imam evo sad već 3 godina ide, još nikad me nisu zaustavili.. 40.000km je gore i 0 bodova.

Ekipa vozi u kontra smjeru, ide se kroz crveno na obilaznici kod placa pod normalno.. Ne govorim o ganjanju žutog, nego ideš prema semaforu, imaš nekih 200-300m, voziš se 60-70 i prešalta crveno a ti lagano u tom tonu.. Parkira se gdje tko stigne, tako da me više ništa ne iznenađuje. Sad je novi trik da presječeš kružni tok kod gimnazije. Ako ideš u treću ulicu onda od Doma zdravlja samo potegneš poprijeko, ne ulaziš u krug. I kad misliš da si sve vidio - nisi.
 

markan1000

Well-known member
A ne. Imamo Modesto dostavljače, KT table, žene u Vitarama, tipove u C-Maxu, Focusu, Alfi 147 i 156, BMW-ima E46 i E60 (pretežito cigani), žene u SUV-ovima starijima od 2013., tipove u novijim Q3 i Q5 audijima, obavezno ćelavi i debeli. To je generalno pravilo, ali ima još.
kad već pričamo o kretenima i markama vozila, skužio sam posebnu agresiju kod vozača Renaultovih monovolumena, Scenic, Grand Scenic. Ne znam, pretpostavljam da se radi o regularnim obiteljskim ljudima s malom djecom, frustriranima zbog posla i života (dakle tu ubrajam i sebe :) ), a onda su valjda još dodatno frustrirani što voze Renaulta (e tu hvala Bogu ne spadam) pa se ispucavaju na autu i cesti, ili šta već
 

Ruske

Active member
lijepo je vidjeti kako se misli da je renault gori od PSA...uvjerio sam se X puta u zivotu, sta sam, sta iz druge ruke, da PSA je obicno smece od auta, odnosno struja i sranja oko toga...od zadnjih iskustava izdvojio bi 207 1.6 VTI sa 80tkm i C3 picasso 1.4 VTI sa 120tkm koji imaju zescih problema (oba od frenda, LUD je)
 

Cutac

Prèkaroš
Na to sve nadodaj da policije nema, doslovno nema..
Osim kad snimaju brzinu na novom mostu, CT im snimalo. 4 trake, dobar asfalt, ravno, možeš voziti bez problema 80, ograničenje 50 i mobilna kamera...

Nekad su me od Sisak do Budaševa kad bi išao subotu/nedjelju iz grada znale 2-3 patrole zaustavit a govorimo o relaciji od nekih cca max 5 kilometara..
Mene su neki dan zaustavili u sred bijela dana ispod starog mosta i tjerali da pušem. Reko nisam neki reprezentativan, ali bogati na šta ti ličim da misliš da sam pijan srijedom u 2 popodne.

Sad je novi trik da presječeš kružni tok kod gimnazije. Ako ideš u treću ulicu onda od Doma zdravlja samo potegneš poprijeko, ne ulaziš u krug.
Evo to nisam još vidio. Ali sam vidio stare rage kako driftaju u njemu.
I općenito parkiranje na 45 centimetara od zebre da ne vidiš jel netko na njoj. To je najizraženije kod Name, Banane i sata.

skužio sam posebnu agresiju kod vozača Renaultovih monovolumena, Scenic, Grand Scenic.
A nema kod nas toga, kod nas se od Renola vozi onaj Megane sa manje od 100 grama CO2 pa je jeftniji za uvesti i stari Twingači. Kod nas se voze švabe i talijani.

Ne znam, pretpostavljam da se radi o regularnim obiteljskim ljudima s malom djecom, frustriranima zbog posla i života (dakle tu ubrajam i sebe :) ), a onda su valjda još dodatno frustrirani što voze Renaulta (e tu hvala Bogu ne spadam) pa se ispucavaju na autu i cesti, ili šta već
Iskreno, većina ljudi s kojima sam se vozio, a da voze nervozno, imaju baš frustracije u životu. Ovaj ima jer ga cura jebe u zdrav mozak, a nema samopouzdanja da ju odjebe, ova ima jer ima daddy issues i ne može naći dečka (zapravo takve su tri hahaha), ovaj ima nisko samopouzdanje... Vožnja baš ističe karakter osobe.


Nego, otvorio sam temu da stavim sliku sa izleta u Rijeci :)
1678046460096.png
 

Pavel

Lepi™
A nema kod nas toga, kod nas se od Renola vozi onaj Megane sa manje od 100 grama CO2 pa je jeftniji za uvesti i stari Twingači. Kod nas se voze švabe i talijani.
Sisak je mala Švicarska.. Od talijana Maserati, od engleza Range Rover i samo sveto trojstvo.. Od francuza samo baguette u Sparu.. Cutac i ja jedini neš krivo radimo. :(
 

Cutac

Prèkaroš
i samo sveto trojstvo
U zadnje vrijeme je opasno puno jako umornih E65-ica iz nekog razloga.

Svaka čast na slici Cutac
Hvala :)

bitno da si se javio
Nisam stigao, još sam išao nazad dva dana ranije radi posla. Planiram opet ići kad otopli u GK da mogu motorom.

Au bre Cutac, u 2 popodne si radio alko test? Sta bi ti tek radili u 2 ujutru? Slali na trežnjenje?
Hahaha, a nikad ne vozim ako pijem, plus što ne pijem baš, valjda tako izgledam. Ja pušem većinu vremena kad me zaustave, bio dan, noć, radni dan, vikend... :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Cutac

Prèkaroš
Pa da, tako je i meni, tj. vidim po sebi. Držim se po strani, a kad me netko jebe mu krenem srati. Samo što se to u prometu događa pod normalno, a u van prometa rijetko ili nikada. Jel, nije baš svakodnevica da se neko fizički ugura ispred tebe na blagajni, da ide na tebe na trotoaru i slično. Dogodi se, ali valjda triput u 10 godina, a u prometu triput u 10 kilometara.

A isto je da se ljudi nabijaju u prometu uglavom kad si u "bezopasnom" autu. Dok sam vozio T5 LWB sa crnim staklima i kromiranim cijevima ispod pragova mi nitko nikad nije zasmetao, već su se micali. Isti oni koji idu na mene u Citroenu.

I pogotovo oduzimanje prednosti na motoru, pa se onda zaseru kad na semaforu stanem kraj njih i izvadim srednjaka.

Tragikomično.
 

Cutac

Prèkaroš
Prvo pranje od 10. mjeseca.
Koristio sam novi šampon, Sonax Xtreme Richfoam pH neutralni jer se obični više ne prodaje. Zadovoljan sam, odlično miriše, lijepo pere, ne skida vosak.

Fusso se zadržao bez greške na laku u ovom periodu, tako da je bilo potrebno pranje i voskanje.
One crte od grmlja se više ne vide.

1681319105833.png
1681319126603.png
1681319141570.png

Sija ko blesav!
Komplet sve izvana je prekriveno ili Fussom ili Glacom, iznutra sve plastike pokrivene Meguiar's Natural Shine premazom, a koža Meguiar's Gold Classom. Spreman za ljetnu sezonu sjedenja u garaži!

EDIT: Sljedeći lijep dan, a da sam slobodan, ću prefarbati ruke brisača. Nisu izblijedile, ali su vidjele bolje dane.
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Predobro izgleda!!
Kakav je iznutra? Priznajem da nisam pročitao svih 196 stranica... :)
PS: ja bih mu ugradio RT6 s velikim displayem (ako već nema)...
 

Cutac

Prèkaroš
Felne su bolesno dobre.
Hvala, ja se već navikao, jbg :ROFLMAO:

Predobro izgleda!!
Kakav je iznutra? Priznajem da nisam pročitao svih 196 stranica... :)
PS: ja bih mu ugradio RT6 s velikim displayem (ako već nema)...
Hvala!

Iznutra je ovakav:
Meni je drago što nema veliki displej, ne volim to. Služe samo da zastare i onda smetaju. Ovo mi je super, idealno bi bilo da je neki pop-up ili da se sakrije negdje, a da su umjesto njega prikazi temperature ulja i tlaka ulja.

1681332173004.png
 

Mirage

Well-known member
Prvo pranje od 10. mjeseca.
Koristio sam novi šampon, Sonax Xtreme Richfoam pH neutralni jer se obični više ne prodaje. Zadovoljan sam, odlično miriše, lijepo pere, ne skida vosak.

Fusso se zadržao bez greške na laku u ovom periodu, tako da je bilo potrebno pranje i voskanje.
One crte od grmlja se više ne vide.

Pogledajte privitak 7358



Sija ko blesav!
Dobra frizura!
 
Na vrh