Moj VTS :)

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Pa ima verovatno kod ovih sto prodaju auto u delovima. Ja sam imao sreće da je čovek hteo prodati taj jedan komad, jer obično prodaju uz branik.
 

Cutac

Prèkaroš
Ja bih dao da kupujem sve te plastike, ali ovako kad uzimam samo jednu mi je glupo.
Probat ću zamjensku i ako paše ću kupiti sve to novo zamjensko. Ova rešetka u sredini je na dva mjesta pukla (ne vidi se osim izbliza) kad sam se sa c4 naslonio na njega.

A ako uzimam sve, budem dao limaru da prelakira u piano/gloss crnu.
 

Cutac

Prèkaroš
Kad su ju uzeli unutra sam imao 4 sata za ubiti jer nisam smio s njom, tako da ti mogu reći i koliko šavova ima na sjedalu :ROFLMAO:

Naručen poklopac, ako bude dobro pasao naručit ću i rešetku i drugi poklopac i lakirati u metalik crnu.
 

Cutac

Prèkaroš
U Sisku ako nikak drugačije onda pošteno
Pogotovo s kružnim tokovima :D

Osim u saobraćaju, koliko sam shvatio.
Retard na retardu. I to ne ono kad je netko seljačina, zna šta radi, ali je seljačina i boli ga kita. Ovi ne znaju. Doslovno oduzmu prednost i skoro uzrokuju nesreću i kad im jebeš mater se uzjapure i čude šta se ti dereš na njih.
Otkad sam na motoru je to izraženije jer em sam ranjiviji, em me ne vide ili vide ali si misle da ću ustupiti radi svoje sigurnosti. Jedino što tako kad im jebem mater vide i srednji prst, a i čuju :ROFLMAO:

A i tu se vidi intelekt, majke mi. Vozi mi se neka budala na guzici, i to maks metar i pol razmaka, kolona, ja u koloni (na motoru), pomaknem se u desno, reko idi idiote, ali ne, ne ide, nego vozi na guzici i cima u lijevo kao da želi prestići. Prvi znak da je retard. Drugi znak da je retard je da je na moj srednji prst reagirao sa time da se svađa i blica. Očekivao je šta, da će tipa u oklopu zaustaviti i ozlijediti fizičkim obračunom? Može jedino udariti u plastiku i onda dobiti kacigom u nos.

Za to imamo ekipu iz Kutine.
A ne. Imamo Modesto dostavljače, KT table, žene u Vitarama, tipove u C-Maxu, Focusu, Alfi 147 i 156, BMW-ima E46 i E60 (pretežito cigani), žene u SUV-ovima starijima od 2013., tipove u novijim Q3 i Q5 audijima, obavezno ćelavi i debeli. To je generalno pravilo, ali ima još.
Kako je manji grad, doslovno znaš 10 tablica ili auta i troglodite koji ih voze.
Ima i jedna seljačina u bijelom DS5.
Eh, zaboravio sam Peugeot SUV-ove, idealni nervozni-jazavac-mobil.

A tek dedeki u Mečkama? Oni su spori i ne oduzimaju prednost, ali su gazde i parkiraju ama baš gdje god hoće. Danas idem u Tokić, deda u W211 parkirao tako da je blokirao sva parkirna mjesta, prednji i stražnji ulaz u dvorište trgovine. Doslovno bi tenk manje mjesta zauzeo.

EDIT: I obožavam ekipu, jedno 99% vozača, koji ne puštaju nekoga da presječe traku ili se ubaci, a voze jedno 3 na sat. Javni forum pa nebitno gdje mi je dvorište, ali jedno 50 metara od mene je zebra. I stalno netko ide preko nje tako da redovno kad izlazim na cestu ili skrećem u dvorište je u toj traci koja mi smeta ili u koju se želim ubaciti kolona koja se kreće jedva, ali dovoljno brzo i sa dovoljnim razmakom da ne možeš ući u traku. Barem 10 puta tjedno sam u toj situaciji i možda par puta mjesečno se pojavi netko tko me propusti. To nije ni da se zaustavi, nego sa 4 km/h smanji na 3, taman poveća razmak/napravi rupu, blicne i sve pet. Ali ne.
I to nije da su ljudi bezobrazni, samo su retardirani.
 
Na vrh