Moj VTS :)

markan1000

Well-known member
Ma ne bi se ništa raspalo, to se samo tako guli i blijedi i sve gadnije izgleda, ali ne počne npr. hrđati. Govorim tako iz iskustva 205-ice,koju smo lani prodali kad je bila stara 31 godinu, a zadnjih barem 7-8 su se takvi procesi događali na krovu. Od hrđe nikad nije bilo ni H
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Slažem se sa klinkicom. Te crveno bijele kombinacije mi dolaze u obzir jedino ako ih sponzorira Marlboro
 

Colnago

Active member
Donator foruma
Dva, da ga vide sa svih strana.

Evo jedan video di je uglancan
Savršeno izgleda , zakleo bi se da su VTS badgevi bili veči kada sam viđao taj model na cesti - iako je to bilo davnoooooo..
Možda je bilo više verzija C4 VTS-a ? BTW meni su jedne godine popalili oba badge-a za vrijeme G.O ali sam uspio nađi originale iako se C2 VTS prestao proizvoditi
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala :)

Ne, samo jedna verzija VTS-a je bila, mogao si birati boju i opremu. Na ovome je sve original, osim boje felgi.
 

Cutac

Prèkaroš
Kao što rekoh, eto me na shopping spree.
Zupčasti za VTS, set sa pumpom. Conti 600 kuna, Dayco 800 kuna, Gates 1000 kuna. Da cijena nije presudna već znate, no naravno da mi neće smetati ako uštedim. Što da uzmem od ta tri?
 

Colnago

Active member
Donator foruma
Kao što rekoh, eto me na shopping spree.
Zupčasti za VTS, set sa pumpom. Conti 600 kuna, Dayco 800 kuna, Gates 1000 kuna. Da cijena nije presudna već znate, no naravno da mi neće smetati ako uštedim. Što da uzmem od ta tri?
Mislim da CONTI nema pumpu uključenu (po cijeni uspoređujem set) , Gates ije allrounder - nisam naletio da se netko žalio , mehaničar kod kojeg
servisiram C2 stavio Gates prilikom zamjene (njegov izbor) prije cca 15K km i za sada sve O.K (prošlo barem 2 godine)
 

Cutac

Prèkaroš
A da, Conti je bez pumpe.
Budem još vidio sa mehaničarem, pa naručim.

Moram električaru, opet krepalo grijanje siceva. Osigurači su dobri, grijači su dobri, ili su krepali moduli ili bsi ne dopušta paljenje. Ne znam koja opcija će biti skuplja 🤦‍♂️
Jedino sam ispod sica našao nešto da je lemljeno, tako je na obje strane. Znam da je nekad nešto rađeno na tom sustavu jer se vide tragovi šarafcigera oko kotačića za intenzitet, ali ne znam što. I suvozački modul je omotan izolirkom.
1632855219335.png
 

markan1000

Well-known member
Vrlo vjerojatno bio problem s javljanjem greške zračnog jastuka/pojasa kao i kod mene na Picassu. Koliko vidim na C4 owners, to je bio problem i na C4 I, pa tako i na VTS-u, a radi se o lošim spojevima na konektoru. Obzirom da je zamjena ožićenja relativno dosta skupa, vjerojatno se (kao i kod mene) neki električar igrao s tim za puno manje para, pa otud izolirka i lemovi.
Vrlo vjerojatno je bio problem s javljanjem greške zračnog jastuka/pojasa kao i kod mene na Picassu. Koliko vidim na C4 owners, to je bio problem i na C4 I, pa tako i na VTS-u, a radi se o lošim spojevima na konektoru. Obzirom da je zamjena ožićenja relativno dosta skupa (a u ovlaštenom naravno samo to žele napraviti,), vjerojatno se (kao i kod mene) neki električar igrao s tim za puno manje para, pa otud izolirka i lemovi
 

Cutac

Prèkaroš
To je i meni palo na pamet, ali ove instalacije su samo za grijanje sjedala, za zračne postoji druga.
Ne znam oće forum staviti novi post, ajmo probati.
Nabavljene original blatarice za 120 kuna. Treba probušiti dvije rupe na unutarnjem dijelu branika i jednu na donjem. Montirat ću nekad uskoro, ali koristiti na jesen i zimu.
Prednje sam našao, ali nove iz trgovine, 360 kuna. To mi je dosta za VTS kojeg malo vozim po zimi. Za c4 su 361 kunu i to razmišljam da uzmem. Već sam farbao pragove jer su bili skroz ispjeskareni.
1632949705765.png
 
Posljednje uređivanje:

Ruske

Active member
conti uzmi + skf pumpu ili jos bolje uzmi komplet conti CT XXX WP X
evo na nasem webshopu mi izbacuje CT1138WP1, ali za 2.0 136, sad provjeri dal je to isto, meni za 177 izbacuje to, mada mogu ti savjetovati i inin set, 530023830, njega daju i za 136 i za 177
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Hvala Ruske!

Nego, zadnjih par puta kad sjednem u auto, nizak tlak u zadnjoj desnoj gumi. I tako odem i napumpam. Ventil sam mijenjao, nije do njega. Jučer pumpam gume i skužim da su sve dosta ispucale između ripni i po gornjem dijelu bočnice. I to ono, možeš ih prstima raširiti.
Ista stvar kao što se i sa BluResponseom dogodila.
Uglavnom, više Dunlop ne uzimam, sad samo da se ustali hladno vrijeme i stavljam zimske, a na proljeće Potenza Sport.
Inače sam zimske stavljao u 12. mjesecu, a sad ću u desetom :D
 
Na vrh