Moj VTS :)

Ruske

Active member
a onda nastavi imati lelujanja i neznam sta...kad si cudan. da pretovar...pa jbt spustit ces oba kraja auta, a ne samo zadnji...ako ti se ne da riskirati da ti MOZDA zadnji kraj ispadne nizi od prednjeg, onda uzmi gewinde i nastelas kako zelis sva 4 kotaca da budu isto isto...
ovako izgleda svaki vts kao koza, pogledaj mog sa oprugama kako je ujednacen i oku ugodan, a opet nije u podu i nimalo nije bio neudoban i nije lupao po rupama
 

toma

Active member
znao sam cutače da si cudak..ovo mi je samo potvrda..hebo te coek je u pravu..koji ga ku*ac ne spustis lepo da auto izgledao brutala..ovak samo izgledao kao obicni vts a auto ima potencijala..daj slusaj malo..ne goni samo po svome
 

dinko1981

Well-known member
Ja sam se u svojoj mladosti navozao spustenih auta i tada sam imao volje i strpljenja da istrpim sve cari tako modificiranog auta da bi malo ljepse izgledao kada ga pogledam izvana, jer budimo realni to je jedina prednost. Sve druge price o stabilnosti, upravljivosto, preciznosti su neiskoristive u javnom prometu pa cak ako se vozimo i 30% iznad ogranicenja. Ali na kraju dana svatko odlucuje sam za sebe
 

Cutac

Prèkaroš
Ne slušaj ti nikoga!
Lijepo je mengela napisao, nije moj problem što se ovima ne diže :cool:


Prvo, površnim drkanjem po geometriji ovjesa se auto ne može napraviti boljim, a drugo, MacPherson i neka preciznost i na to polukruta zadnja osovina i neka preciznost? lol
Sve pet, ja smatram da je ovjes na ovom autu stvarno izvrstan za vikend sportaša/tourera, ali budući da je dizajna kakvog je, to je kao izraz izvrsni Boston Acoustics zvučnici. I onda ih pogleda neki B&W i nasmije se. Ili odlični plavi Bosch. I pogleda ga Milwaukee Fuel i kaže mu da se pomakne.
 

toma

Active member
Lijepo je mengela napisao, nije moj problem što se ovima ne diže :cool:


Prvo, površnim drkanjem po geometriji ovjesa se auto ne može napraviti boljim, a drugo, MacPherson i neka preciznost i na to polukruta zadnja osovina i neka preciznost? lol
Sve pet, ja smatram da je ovjes na ovom autu stvarno izvrstan za vikend sportaša/tourera, ali budući da je dizajna kakvog je, to je kao izraz izvrsni Boston Acoustics zvučnici. I onda ih pogleda neki B&W i nasmije se. Ili odlični plavi Bosch. I pogleda ga Milwaukee Fuel i kaže mu da se pomakne.
diže diže ali samo na wagenovce..znaju žene šta je auto..golf 2, čekič i šarafciger
 

Ruske

Active member
evo ga na on sa geometrijom, bla bla. ****te kao da si schumacher da osjetis 0.1 stupanj razlike i neznam sta...ne filozofiraj ili filozofiraj i vozi kozu lelujavu
 

toma

Active member
ja znam samo za jednu lelujavu kozu sto sam vidio na cesti..

Nego jel sam ja vidim ovaj oglas za vegetu ili?
Samo mi se taj oglas vidi
 

Cutac

Prèkaroš
Ne bi smjelo biti, moj nema ni na 3 i 9, ni na 12 i 6.
Imao je u lijevom kotaču lufta na 3 i 9, bila je riječ o sponi krajnika/unutarnjem krajniku. Ja sam i španer letve volana mijenjao jer je lupkalo nekad na rupama.
 

Cutac

Prèkaroš
Mislio sam oljuštiti koliko ide i onda premazati bezbojnim da malo zamaskiram i da se baš ne raspadne cijeli krov do proljeća.
 
Na vrh