Moj VTS :)

Ruske

Active member
ja kad sam stavio lijepu blago plavkastu ledicu bilo se ukomponiralo super sa xenonima, a ti radis suprotno, ni zuckasta oem w5w, nego bas w5w za zmigavce...podsjeca me na golfiste i u krajnju ruku ruzno + ne pase na ovakav auto
da si htio nesto slicno napraviti, eventualno si mogao staviti zutu foliju na maglenke, kao sta imaju stari francuzi, al ovo...
 

Cutac

Prèkaroš
Imao sam LED koja je išla sa kratkima, onda je krepala jedna, pa sam stavio Whitevision, pa je to opet bilo žuto, pa reko da probam ovo. Generalno je komentar bio "koji ****c, al dobro je XD" ljudi koji su uživo vidjeli.
Meni je to na golfovima kad tinja žmigavac seljačija, ali ovo mi je taman na granici jer je lijepo odvojeno u obrve.
Inspiracija je bila far sa E60, koji po mraku valjda spada u erotiku.
1610992500382.png
A žute maglenke sam imao al je jedna pregorila pa jebiga :D
 

Larry

Member
Da, stavio narancaste W5W za žmigavce :D

Da, skužio sam da je zajebancija namjestiti foldere i pjesme da ih Yatour prepozna, to mi se ne da. Sad imam Bluetooth adapter za aux, ali svejedno bih radije nesto tvornicko.
Cutac, jesu to LED-ice ili obične žarulje? Gledam ti baš fotku i ne znam... ne mogu se odlučit sviđa li mi se ili ne.
 

Cutac

Prèkaroš
60 kuna potrošio, smeđa voda išla sa njega :ROFLMAO:
Još uvijek je sloj prljavštine na njemu, tako će biti do 3. mjeseca, to da ga UV zrake ne oštete :D
 

Milosh

Test
Vidiš, nije mi nikad palo na pamet da se ljudi zavale u samouslužnoj. Ne kontam kako možeš potrošiti npr. 15 KM. A za 10 KM dobiješ komplet pranje u klasičnoj praoni..
 
Na vrh