Moj VTS :)

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jel to greška sa videom (zvukom) ili imaš supermen vid kroz zgrade? Po snimci mi se čini da si počeo trubiti prije nego što je uopće bio u vidokrugu
 

Cutac

Prèkaroš
Jel to greška sa videom (zvukom) ili imaš supermen vid kroz zgrade?
Sjebalo se, čuješ da dvaput psujem isto.
Druga psovka je dobar tajming, ne znam zaš se sjebalo.

Kakva su vremena dosla, covek treba pred prvenstvo prolaza da trubi, jer jeka budala sigurno nece stati na STOP
Ma tu se redovno sudaraju jer idioti ne staju. Zato sam i spreman bio kočit, da nisam, udario bih ga.
 

Ruske

Active member
ovo je nista sta ja svaki dan vidim...cisto da se prisjetim neki dan, boxer/jumper/ducato sta vec, stariji, tipa 2000g i to, sa prikolicom otvorenom, neke vrece nakrcane u prikolicu do visine cca 1m i 1 traka koja veze sve skupa, sumnjam da je unutra kombija bilo prazno, jer je malo lezao...lik ide pretjecat po ravnici na krku, gdje je semafor kod skretanja za aerodrom (tko zna di je to) i stize kolonu, napravim mu mjesta ispred mene da se ubaci odmah nakon semafora, ali ne, covjek napinje i dalje i ulazi u lijevi zavoj prema omislju i dalje prestize i ubacuje se na majke mi...nakon 500m, nakon rotora omisalj ide uzbrdica blagi desni zavoj, puna crta, lik nonsalantno ide stizat kolonu dalje...malo je falilo da pokupi auto iz suprotnog...

to jos i nije najgore sta vidim svaki dan...al cisto kao primjer

(pitam se koliko je remapiran, kad je dosta brzo isao, za takvo vozilo + prikolicu)
 

Cutac

Prèkaroš
Da ne bi sve bilo lepodivnokrasno, crkla klima.
Užasno šušti, na vozačevoj strani jedva da hladi, na suvozačkoj onako. Ali klima na 22°C, a ja se znojim ko smeće unutra.
Je, nisam ju upalio malo više od mjesec dana. Vidit ćemo šta je. Ja bih rekao da je do ekspanzionog ventila, jer da je nizak tlak, ne bi palio kompresor.

Sutra kod lokalca na punjenje i boju pa ćemo vidjeti.
Ja mislim da je ekspanzioni jer otkad ga imam šumi dok radi i kad se ugasi još šumi 5 sekundi.
 

Cutac

Prèkaroš
Mislim da bi trebala. Plastika ko svaka druga(skinuo bih to žuto). Operem ju minivošem, primer i trebalo bi biti dobro.

Prvo se očisti motorni, pa onda slika
E vidiš, budući da planiram već neko vrijeme prefarbati usisnu granu, danas sam uzeo mesinganu četku i krenuo čistiti. Nema potrebe za farbanjem više :D
Još sam prošao sa P180, P240 i P1200 na suho. Sviđa mi se!
I ovo tu kod remenice lijevo sam očistio i premazao konverterom hrđe da bude lijepo crno(ispod prljavštine i je bio crni lak.

Od ovoga krenuli:
1594916932984.png
Do ovoga došli(perač sam izvadio, nije izgubljen :D):
1594916969192.png
1594916988790.png
 

Cutac

Prèkaroš
nači to žuto (meni zlatno više) liči na nekakvu alu foliju.
Nije alu ali je zaljepljeno gore na kućište filtra zraka, to sam ja lijepio :D
Pa bih odlijepio i prefarbao termo bojom. Iako, mislim da bi bilo bolje da je crno.

Nego, hebo te duck tape. Montiraj ovako nešto rađe:
Ovo bi čak vrijedilo probati.
Mislio sam ovo uzeti kad budem prolazio kraj Bauhausa.
https://www.bauhaus.hr/pattex-power-tape-univerzalna-ljepljiva-traka-crna-10m.html
 
Na vrh