Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Prvo su pustili kotače kak jesu da vidimo jel do njih. Toliko je falilo postojećima, pa su ti skinuti pa je nanovo balansirano. Ne znam koliko je sad gore, to nisam gledao, a i spavao sam dva sata pa mi je malo teže pratiti događanja :D
 

Cutac

Prèkaroš
Na 2000-3000 okretaja kod održavanja brzine(znači otvorena i autocesta) je doslovno nečujan, ne znam kak su to izveli. Kod kretanja, negdje između 1600 i 2000 okretaja baš zatutnji, malo me sram bude u gradu, ali sve preko je ok. I dalje je zadržao onaj prljavi zvuk kao da pljuje, samo je uparen sa malo basa. Zadovoljan sam!
Auto mislim da ide isto na niskim okretajima, bolje na 2700-5000, a preko nisam išao. Da, stvarno nisam, išao sam doma sa starim loncima u autu i bili su spušteni zicevi i nije se dalo biti od tutnjave(ali to je uvijek tako, u c4 prošli tjedan sam vozio 80 bez ziceva i tutnjalo je do granice boli u ušima).

Dakle...
Počelo je ovako
IMG_20200526_123831.jpg


Ovo je zadnji lonac(turbo sa čeličnom vunom)
IMG_20200526_124105.jpg



Srednji nisam slikao, rezonator protočni P.S., oba lonca imaju protok kao i tvornički.

Ovo je original rezonator kojemu je cijev otpala kad sam ga vadio iz gepeka(radi te cijevi sam sve mijenjao)
IMG_20200526_154521.jpg

IMG_20200526_154541.jpg

Ovo je zadnja beštija, ima bar 20 kila. On je dobar i neću ga otvarati, nek stoji.
IMG_20200526_154722 (Large).jpg


IMG_20200526_154858.jpg

A ovo je kako sada izgleda.
IMG_20200526_155147.jpg

IMG_20200526_155205.jpg



Te, naravno, video.



Mjerenja stižu kasnije, kad se osuši asfalt i kad temperatura bude oko 22°C.

Sve pohvale za Lastovčić, jako lijepo riješeno! Malo su se zajebali s loncima, napravili su krive pa su radili nove, ali bitno da je auto isporučen kako spada!
 

Prilozi

Cutac

Prèkaroš
Jucer vozio kroz sumu, auspuh je prekrasan, zvuci taman onako kako treba!
A bio sam i na McDonalds drive inu i bilo me sram :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Uozbilji se :D
Kakvi auti znaju biti tamo u nizu, uredni VTS je premija, makar prduckao uz prozor ;)
 

Cutac

Prèkaroš
E ali ljudi pomisle "gle ovog čobana tu šta mu tutnji taj citroen" :D

Sad sam se skoro slupao, budaletina neka glupa nije stala na stop. Mamicu mu jebem, još se i kamera sjebala, zvuk se poduplao.


No dobre vijesti su da sam testirao vakuum sistem i da sve dihta(frend vaper/vejper :D) i da sam prao mulde i sve skriveno na prednjem kraju. Dok nisam kroz pukotinu na desnoj muldi vidio pod. Gotovo, trula mulda, kako, odozdo izgleda sve zdravo, kad su mijenjani amortizeri, bilo je kao novo, šta se desilo... I lijepo krpu u vodu, da operem, da bolje vidim(bilo sve smeđe od trunja i blata što se napravi), kad ono rupa, cca. fi8, a preko nje naljepnica sa prorezom, da ide voda, ali ne i trunje, da se ne štopa dolje.
Al sam se usrao da su mi mulde trule, joj.:eek:
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Kakva budaletina, zalutao medju ljude. Juce je jedan sa autom preticao mene i jos jednog ispred mene, pocevsi sa 100m iza. Kada je mene obisao, mislio sam da ce stati izmedju nas. No, produzio je, i za dlaku izbegao direktan udes sa vozilom iz suprotnog pravca. Strahota kako ljudi voze.
 
Na vrh