Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš

Post je automatski spojen:

Nikak mi se nije dalo topli start snimiti.
Malo sam ga klao danas, nisam dugo ovako uživao sa njim! Toliko je bilo euforično da sam namjerno u blokadu udario jednom :D
A i ne pamtim kad sam mu guzicu lovio i jesu li Dunlopice ikada cvilile, osim kod launchanja.
 

Cutac

Prèkaroš
Otpao bi mi gepek :D

Mislio sam stari mobitel staviti, ali nemam nikakav vakuum nosac.
Post je automatski spojen:

To sad idem kupit negdje.
 

Cutac

Prèkaroš
1595851773719.png

Stari mobitel i nosač od 55 kuna su jeftinija opcija :D
Post je automatski spojen:

Nije dobro ispalo, preglasno je za mobitel pa sve krči i trešti.
Nisam znao da puca iz auspuha, a ovakvo pucanje sam danas prvi put čuo :D
 
Posljednje uređivanje:

Ruske

Active member
jednom u blokadu...stari moj...meni je moj bio svaki dan...ako si htio kupiti auto za vozikat se ispod podrucja max snage, onda si mogao uzet i hdi
daj to upregni malo vise, voli se vrtit motor i vriskat na 7200 (jesi li uopce primjetio kako display okretaja pocrveni? ja kad sam to skuzio, nisam vise izlazio iz blokade)
 

Cutac

Prèkaroš
E Ruske taman tebe trebam. Jel ti znas kako se dodje do ECU za zakretanje farova? Javio mi je no communication woth directional headlamps ECU.
 

Ruske

Active member
provjeri osigurace prvo ispod volana, pa onda vidi mislim da se nalazi ispod sajbe iza firewalla
meni je drkalo povremeno to zakretanje farova i tad sam skuzio da vise ne zelim imati posla sa francuskom elektronikom
 

Cutac

Prèkaroš
Imam, budem našao uzemljenja.

Našao sam ECU neki dan, ispod blatobrana je, iznad oplate. Sve izgleda uredno.

meni je drkalo povremeno to zakretanje farova i tad sam skuzio da vise ne zelim imati posla sa francuskom elektronikom
Jesi nešto konkretno popravio ili je samo od sebe proradilo?

Meni je jednom krepalo i proradilo, ne znam koja je greška bila.
Post je automatski spojen:

Jel bi M000/MC13 uzemljenje mogao biti akumulator? Jer ne nalazim nikakvo uzemljenje tu gdje je označeno.


1596625378408.png
Post je automatski spojen:

Rijeseno, izgorio osigurac, no popis osiguraca u uputama nije tocan...
 
Posljednje uređivanje:

Ruske

Active member
nikad se nije popravilo...malo je radilo, malo ne. a sve zahvaljujuci vrlom mehanicaru iz rijeke koji mi promjenio xenon, prije toga sve 5, nakon toga malo radi malo ne
 

Cutac

Prèkaroš
Kak je uspio motor sjebat zamjenom žarulje?

Danas sam prolazio iznad autoceste kad je ispod prošao C4 Coupe. Navodno VTS, žensko oko kaže da je vidilo auspuh. Ja nisam. Al mater mu jebem, auto je pojava. Crven, srebrne felge, ulickan, spojler...

Od današnjih skoro 500 kilometara su mi tri auta zaplijenila pažnju.
Ovo čudo koje je perverzija samo takva

1597001274997.png

C4 VTS i 911 964 Turbo.
 
Na vrh