Moj VTS :)

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Baš sam ljubomoran, ako mi nešto fali onda je to auto za izganjati se sad... ekipa se vozika okolo ko da je vikend :)
 

Cutac

Prèkaroš
Vozio se danas, a budući da ne volim klimu, prozore stalno dižem gore dolje i to je bilo OK dok se vozačev nije spustio i više nije htio dići. Ok, vozio tako dok mi nije dopizdilo pa sam stao i probao ga dignuti ključem i to je uspjelo. OK, motor radi. Što sad? A ništa, budući da je iz istog razloga mijenjan jedan konektor već, rastavio sam vrata i sve konektore oprao i taj sumnjivi prekrimpao i sad sve radi. Do kad će, budemo vidjeli.
Usput, kako sam skinuo oblogu vrata, skužio sam da je onaj gumirani dio gornjeg dijela vrata samo zaljepljen preko plastike, znači ne bi trebao biti problem srediti dio koji se odljepljuje. To ću možda ovo ljeto odvesti nekom tapetaru za aute da sredi, samo ne znam u koji materijal da presvučem. Koža ne bi baš pasala, možda u alkantaru sa recimo nekim šavom na vrhu vrata. Ima netko ideje?


Znači panel izgleda ovako, kakav materijal bi bio dobar, kakav dizajn? U obzir dolaze koža i alkantara, realno.


A usput sam vidio da je zvučnik kao nov :D

 

Cutac

Prèkaroš
Napa koza da, ali ne bih htio pravu kozu, zao mi životinja za tako nebitan dio u autu.
Ali da, koza kakva je na volanu u C4 II bi bila jako dobra, ona mekana mat. Alkantara bi bila ok, ali mislim da je panel prevelik pa bi ruzno izgledalo.
Ipak ce alkantara i uz to cu i srednju konzolu presvuci istom, bez ikakvih savova.
Idealno bi bilo da nadjem na otpadu naslon za ruku i srednju konzolu, da njih presvucem, a da mi ostanu originalni dijelovi.
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Ako se netko sjeća mojih komentara da VTS ne može upaliti ABS i priče da je možda nešto krepalo, ovo ono.
E sad kad su gume stare 2 sezone, bome ga pali kad je gusto. 2 sezone. **** Dunlop.
 

Cutac

Prèkaroš
Mislim da da. Ili Potenza.
Ali razocarao me RT2, dvije sezone i 15-ak tisuća kilometara i osjetan pad performansi. Ne samo na kocenju, nego vrti u drugoj i nije u zavojima kako treba biti.
Poceo sam ga penzionerski voziti jer ne vjerujem gumama bas.
Kad se ugriju, ajde, ajde, ali ni blizu kakve su bile.
Ili cak Hankook da probam, ne daje mi se premija za Michelin pa da opet nakon dvije godine imam drek gumu.
 
Na vrh