Moj VTS :)

Milosh

Test
U teoriji, što može biti uzrok? I kako može samo spajanje zadnje plafonjere oboriti napon prednje na 0?
Ako se zadnja napaja sa prednje (ne sjećam se više) onda napon padne iz razloga koji sam ti gore napisao, slaba struja koja to sve napaja.

Ako se ne napaja sa prednje, onda je možda kratki spoj u zadnjoj lampi.
 

Cutac

Prèkaroš
Sumnjam da ima veze sa zadnjom lampom jer i bez nje napon padne sa 12 na 5V kada upalim svjetlo.
Budem sutra pogledao sheme.
 

Cutac

Prèkaroš
Ovaj vikend, ako ne bude kiše, autići dobivaju vosak na lak i hidrofobni premaz za stakla.
VTS također ide na tehnički jer za dva tjedna ističe, a ne znam hoću li proći. Sad mozgam, da skinem OCC ili ne...

To je modifikacija koja nije atestirana.
Prvo će ići eko test koji bi trebao proći.
Onda ide vizualni pregled, na kojem vidi foliju na usisu, OCC, da prašnici na zadnjim amortizerima ne stoje na mjestu.
Onda idu kočnice koje su OK, pa ide signalizacija, koja je ok(izuzev što mi jednom u 25 paljenja dugih ne digne desno sjenilo).
Onda ide visina farova(na čemu će vidjeti(možda) obrnuti pattern(iako ne smeta i u biti je skoro pa simetričan na RHD i LHD farovima). U tome možda skuži da perači "ne rade".

Ali, ako ne naletim na onog sivonju koji je bio za c4, možda prođem. Mehanika je u mint stanju, limarija isto, gume nove i izvrsne, kočnice također.

Dobar sam sa ženom koja radi za pultom tamo, ne znam jel mi može pomoći :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Kod nas tehnicki moze proc svaka skatula, ali doslovno! Nego gurni ti toj gospoji za/pod salterom i ne beri brigu za tu kantu sujem i ostale pi*darije :D
 

tomica0308

Well-known member
Za occ ja bi nazvao i pitao. Prasnici zadnjih amortizera? Kaj ti to dojde? Dok je auto na tehnickom sjedni popij pice jer ce vidit da skaces oko auta i trazit ce sve zivo. Tak je meni, pojase izvukao dal vuku nazad, palio klimu wtf..
Svjetla nikad nije provjeravao dal imaju snop ni visinu
 

Runner

Member
Kod nas u OS kad vide xenon svjetla kao da se posebno nalože pa provjeravaju sve... :grin:
Konkretno mene je tražio da upalim i perače, gledao je dal su naknadno ugrađivani ali je skuzio da nisu jer imaju automatsku nivelaciju itd.
Postali su izuzetno temeljiti, gdje bi nam bio kraj kad bi svaki auto gledali tako...
 

Cutac

Prèkaroš
Ma sta cu njoj gurat, bolje da gurnem ispitivaca u grabu :D


Tomica, ak nazovem, vjerojatno nece imati pojma o cemu pricam. Onda ce samo reci da modifikacije moraju biti atestirane.
Prasnici su ono rebrasto na vrhu amortizera sto pokriva klipnjacu(ono srebrno) da ne ide voda i smece po tome.


A ne zelim otici od auta da mi ne drka po njemu. Ono, da se ne nalozi i pocne provocirati kvar.

A za perace cu reci da valjda nema dosta tekucine ako ih bude htio paliti...
 

toma

Active member
Ovaj vikend, ako ne bude kiše, autići dobivaju vosak na lak i hidrofobni premaz za stakla.
VTS također ide na tehnički jer za dva tjedna ističe, a ne znam hoću li proći. Sad mozgam, da skinem OCC ili ne...

To je modifikacija koja nije atestirana.
Prvo će ići eko test koji bi trebao proći.
Onda ide vizualni pregled, na kojem vidi foliju na usisu, OCC, da prašnici na zadnjim amortizerima ne stoje na mjestu.
Onda idu kočnice koje su OK, pa ide signalizacija, koja je ok(izuzev što mi jednom u 25 paljenja dugih ne digne desno sjenilo).
Onda ide visina farova(na čemu će vidjeti(možda) obrnuti pattern(iako ne smeta i u biti je skoro pa simetričan na RHD i LHD farovima). U tome možda skuži da perači "ne rade".

Ali, ako ne naletim na onog sivonju koji je bio za c4, možda prođem. Mehanika je u mint stanju, limarija isto, gume nove i izvrsne, kočnice također.

Dobar sam sa ženom koja radi za pultom tamo, ne znam jel mi može pomoći
i ti se o svemu brineš pa sve se da riješiti :D:D:D:D:D
 

diegos

Well-known member
meni još nisu provjeravali perače farova, na autu koji ih originalno ima... ali jesu perače šajbe :D na autu bez xenona
 

Cutac

Prèkaroš
Ruske moj, ak na supka nekog naletim... :D

Mengela, da ja tebi posaljem njenu sliku mozda? :D

Diegos, nisu ni meni nikad perace ni farova ni prozora, ali nije me bilo briga jer su bili funckionalni :whistling:
 
Na vrh