Moj VTS :)

tomica0308

Well-known member
Prije sam imao s ovim pricvrsceno, taman je islo izmedu i drzala plastiku al s vremenom je otpala

Sraf samobuseci za knauf profile. Dug je 1,5cm i drzi 1 godinu bez problema. Kakva traka? Omotas cijeli amortizer il sta :D
 

Cutac

Prèkaroš
Budem slikao :D

Tomica, e to ja imam na c4, znam da sa neš drkao pa je spalo bilo. A ovo nek stoji ovak, šta da mu ja radim. Kad prolupaju, stavit ću nove.
Slikam dok odem krov raditi.

:cenzura::cenzura::cenzura:emti grobove, sad dok stavljam slike današnjeg uratka, sjetio se da nisam krov napravio. Samo da nađem nešto protiv komaraca pa ću sada...
A sutra ide Glaukom(ne zove se tak, ali tako nekako) na sva stakla i Fusso na c4(ako stignem, popodne idem na tehnički u ZG :D) i Pandu(a nju 99% neću stići).

Nego, sat i 15 minuta ribanja, litra znoja i ovo je rezultat. :)



 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Sretno sutra, s:cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:eek: si mashine sto posto prolazis s tuckom i prasnikom il bez njih! Nemoj mi slat slike gospoje neki je gabor 100% dok joj nezelis gurat nista :D
 

Cutac

Prèkaroš
Sretno sutra
Ma idem preko Tomine veze :D
Ne da mi se riskirati. Možda me puste, možda ruše, možda opet bude onaj koji pokušava da se nešto pokvari...
Ovako odem, prođem i još odem burazu u posjetu :whistling:

Pokisnuo je, vosak nije 24 sata stajao na autu bez vode. Ne znam jel bih trebao opet nanijeti.
Evo video.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=62zVH745Vn8[/ame]
 

Cutac

Prèkaroš
Očito šljaka
Je, probao sam na svim plohama i svugdje kapljice bježe :)

Uzmui si tjedan dva mira pa ćeš naknadno opet coskat
A imam još dva auta za lim i tri auta za stakla, neću ni stići ovaj vikend, a sljedeći nisam slobodan i eto, za dva tjedna ispočetka :D

I ja bi morao a nikak vremena za trljanje. Ljepo se sjaji
Ma ne ode puno vremena, sat na vosak i pola sata na pranje prije toga.
 

Milosh

Test
Sa mog bježe kapljice nakon što ga u samouslužnoj praoni saperem onim tečnim voskom. Naravno da je to puno manje kvalitetno i kraće traje.
 

Cutac

Prèkaroš
To sam probao i nisam zadovoljan. Moj izgleda mokro i kad povucem prst je jako jako gladak.

Tehnicki prosao, kaze sve izvrsno, samo me je mogao za OCC rusiti.

Sad odoh burazu, mozete me vidjeti na cestama zagreba :D

Koliko ga je lijepo voziti po staroj i autocesti, toliko je odvratno po gradu, pogotovo Zagrebu.
Katastrofa.
 

Milosh

Test
To je glupost, šta njih briga za to ako ti prolaziš eko test koji je propisan zakonom.

Možeš ti ispod haube imati tri ovce koje trče na traci spojenoj na točkove i koje prde u auspuh, to njega ne treba da interesuje.

Nije to isto kao da si stavio drvene točkove pa ćeš se slupati čim izađeš sa tehničkog.
 
Na vrh