Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Stavi da ti ne ide ulje u usis :p

Još ću testirati malo vremena pa ovdje staviti. Moram naći ravnu, horizontalnu cestu bez prometa...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Daleko ti je, al navodno je kod nedovrsene bolnice novi sloj ravnog asfalta potegnut... zvuci idealno
 

Cutac

Prèkaroš
kod nedovrsene bolnice
Di je to?


Malo sam kopao po dash camu i našao C6, sebe kako postavljam OCC i išao kod nekoga pa se fino na zgradi vidi pattern "britanskih" farova. Tj. vidi se da idu u sredinu pa na dolje.


Primjetite time stamp :D

 

Cutac

Prèkaroš
Preko puta Arene ZG
Aha, sveučilišna bolnica. Ma to je predaleko, imam na pola puta prazan novi parking kod Lekenika.


Kameri, kao i na c4, smeta refleksija sa kokpita... :hm:
Al dobra je, uhvatio jučer curu koja je išla na crveno :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Imaš jeftine polarizirane filtere na ebayu... pa nešto skombinirat preko leće kamere, svakako bi riješilo refleksiju ;)
 

diegos

Well-known member
Sad kad spominjete kameru, bas mi je neki dan palo na pamet nabavit neku malo kvalitetniju... Kako si ti zadovoljan sa svojom, koliko je to kostalo? Morat cu potrazit postove kad budem doma, sad mi se neda preko moba. Meni bi idealna bila neka sto manja i da se sto manje vidi :D
 

Ruske

Active member
donja slika nakon 2h:

O JE'''O MU PAS MATER, NECE PA NECE :D poznato...tako sam i ja danas dok sam mjenjao akumulator na cupri :D
 

Cutac

Prèkaroš
Tako je bilo kad sam skidao poklopac od pretinca za rukavice, nikako ga odvojiti.
Cimaj, vuci, ne ide :D

Od zadnjeg tankanja potrošnja(grad i vikend) 10.5 litara.

Sada bio na autocesti, čista ravnica, 100-115 brzina i 6.5 litara potrošnja :cool:

I vjerojatno mi se čini, ali auto mi se čini jačim sa OCC-om :D

E da, hebeš to, jučer sam silikonskim sprejem mazao vodilice prozora i dosta je otišlo po šajbi i danas sam na autocesti po pljusku brisače upalio možda 10-15 puta i 100-ak km kiše.
 

tomica0308

Well-known member
Vidio sam na ford forumu da prodaje lik svasta od sonaxa i ima to za srajbe rain x 200ml 60kn. Dobio za neku kompenzaciju. Ima od voska, sampona, krpa po niskim cijenama pa ak zanima mogu pitat za kontakt
 
Na vrh