Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Budem sutra skinuo pedalu pa ću vidjeti. Problem je što su rupe kroz koje se vide matice prema konzoli pa ima 3 cm za manevre.

Šta su špicange točno? :D

Svakako na isti način moram montirati novi poklopac pa moram naći "pravi" način za skidanje.

Jel u pedali kao takvoj ima ikakve elektronike?

:D:D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A pri vrhu je neki konektor... u samoj pedali mojoj nema nikakve elektronike.
Špicange su duga tanka mala kliješta:
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
E ove perace kolega treba *zalit* i pedale su cool lijepo si to skompletirao, vidis nisam zno za ovo odmoriste noge da uopce ima za uzet
Cestitam! :)
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala momci :grin:

Peraci se montiraju bez skidanja. Na dnu fara su dvije rupe u koje se utaknu i to je to.
No da bih provukao cijevi za perace moram skidati branik, a to jos nisam. Za sada stoje, osigurani ljepljivom trakom, da prodjem tehnicki. Nekada kada zahladi cu skidati branik.
 

Cutac

Prèkaroš
Je, nema neke filozofije.
I još se poklopci perača(imaš dio koji ise isteže kada upališ pranje - on se kači na far, imaš dio sa brizgaljkama - to ide na ovaj prvi dio i na tom drugom dijelu ovaj crni poklopac) mogu okretati pa uvijek izgleda super i ako nije sve "na crtu".

Izmjereno na istom mjestu uz iste uvijete 4.3 sekunde 40-80, naspram 4.8 bez OCC.
Nije idealno mjesto za mjerenje jer je lagani uspon, ali je za usporedbu svejedno.

Danas okrenuli brojku :)

Niš ne vozim aute ovaj mjesec, na VTS napravio 230 km po gradu(možda sam nekada išao po otvorenoj), na c4 200 po gradu i u petak 150-200 po otvorenoj.
Niti jednu kunu nisam ostavio na benzinskoj ovaj mjesec, naspram 1000 inače :grin:

 

Cutac

Prèkaroš
Pa ja osobno nisam to očekivao, ali tako ispada.

Možda ima veze što je količina crijeva tolika da su gubici dovoljno veliki pa ništa ni ne usisava iz motora u usis.
 

Milosh

Test
Ja ipak mislim da ti to ne možeš na taj način toliko precizno izmjeriti. A možda i neke druge vremenske varijable utiču na performanse, temp., vlaga i slično.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma snimaj video, idealno da se vidi gps i/ili brzinomjer na kameri. I onda poslije računati na miru
 
Na vrh