Moj VTS :)

quadrolg

Member
jer ne idu, trose pun k, treba im masu dok se razvrte, tj neupotrebljivi su...
Vidim da se razumiš u aute ali ovo kaj si napisal nema smisla nikakvog, turbak troši mrvu manje i ima veći momet kaj ti na kraju ne pomaže puno.Evo ti prvi primjer golf5 gti 200ks (turbo)--civic type r 8gen 200ks (atmosferac), koji je brži??? takvih primjera ti mogu nabrajat kolko oćeš.
 

Ruske

Active member
neznam vise sta odgovoriti ovdje, jer vise sranja nisam procitao na 1 mjestu do sad...
povlacim se od ove konkretne teme jer nema smisla

quadro: evo jedne moje usporedbe

megane coupe 1.6 90ks
c4 vts 180ks
cupra 2.0 tfsi 320ks
potrosnja ta tri auta unutar max 1 litre razmaka u istim uvjetima
meduubrzanja 100-200:
megane: :grin::grin::grin:
c4: 28s u najboljem slucaju
cupra: 10,x s

mislim da s ovime potrkepljujem sve moje teze

a kod auta s istom snagom mogu usporediti c4 vts 180 i remapirani vts hdi 136 na 170++ i isti su do 160kmh...cak u dnu hdi vuce bolje, naravno jer IMA TURBO, a dok se 180 razvrti, ode hdi 2 duzine ispred...i vise...
 

Cutac

Prèkaroš
vise sranja nisam procitao na 1 mjestu do sad...
Znači da ne prekontroliraš svoje postove :)

mislim da s ovime potrkepljujem sve moje teze
Možda ima veze sa tvojim tezama, ali tvoje teze nemaju svrhe jer ja ne pričam o onome o čemu i ti.
Svatko sa pol mozga će shvatiti da, ako kažem da sam više uživao u 3.2 atmosfercu nego u 2.0 turbaku sa 140 konja VIŠE i DSG-om, da me živo zaboli za 100-200 pullove, za street raceove i ostala sranja koja u stvarnom svijetu nemaju nikakve svrhe.

Tak si napiši i da Impreza može u 0-100 osramotiti Ferrarije i Porsche-e, ali koliko launcheva će Imprezina getriba izdržati?

To je isto ko oni boy raceri koji svršavaju na Supru sa 1200 konja. OK, brz je auto, ali nitko sa zrnom kulture ne bi izabrao našpanatu Supru umjesto nekog fino tvornički složenog auta u kojemu se da uživati na JAVNIM PROMETNICAMA sa tipa V8 atmosfercem od 250-300 konja.
A opet, svatko ima drugo poimanje javnih prometnica...

Jednostavno ne kužiš da postoji nešto što se zove OSOBNI UKUS, nego si ti sebi sad nabavio turbaka, nabio 300 i koliko konja na prednje kotače u obiteljskom autu i odjednom je to jedini realan izbor.

A vozio sam isti :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:, malo moderniji sa Haldexom i 11 godina starija serija 5 sa 130 konja manje je zabavniji i bolji auto nego to.
 

quadrolg

Member
I kaj nam to u biti govori, da nisu svi turbaci isti ko ni atmosferci, ima slučajeva di je u istoj konjaži brži turbak a može bit i obratno kaj je slučaj ove Honde, kolko treba tvojoj cupri od 0-100 ali da je stock
 

Ruske

Active member
taj turbak ide papa ionako, tako da nema smisla se pogovarati
cesta nije ulica. tocka. godine su tu i nema vise divljanja ionako vec neko vrijeme

quadro: neznam, nisam nikad napinjao stock cupru, a ionako nakon 2-3 tjedna je isla na 320ks
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Mensčini da vi raspravljate o subjektivnoj temi i pomoći vam nema.
Ja više volim guzice. Moj frend sise. Ne vidim ga potrebe uvjeriti u suprotno.
 

charllie

Active member
Bravo ivek dobro si im povedal,znaci Niveska bi bila idealna nam svima:D a po drugi liniji Tesla jos ktomu sa zvukom V8 jenega Dodga,kaj ima lepsega.:angel:
 

Ruske

Active member
megane mi sa 200kn radio 230km u najboljem slucaju, a redovno 200-210...
c4 mi radio tu negdje
a cupra mi radi 170-190km

pricamo o normalnoj voznji, u tjeranju idu svi dolje, a cupra pogotovo, onda prodes 110-120km max
 

Cutac

Prèkaroš
Stigao španer!
Kao prvo, ne mogu vjerovati da je to tako malo i da letva ima tako mali promjer.


Kao drugo, neće mene neki imbus 18 nadjačati.

Kao treće, ne mogu nigdje pronaći mast sa MoS2.
Kao četvrto, poozbiljno sam gledao Civic TypeR VIII umjesto VTS-a, Golf 7R je više bio fantazija radi cijene za koju uzimam zamjenu za c4, a ne za VTS. E, poozbiljno sam gledao dok nisam po toplom danu preticao sa VTS-om, navrnuo Neon Knights na JBL-u do 15(a tko je čuo taj JBL, zna da je to ful ful glasno) i preticao malo brže. I prošao kroz tunelčić sa punim gasom. Ne ide VTS nikamo!!
Kaka Honda, kako šta da ja moram pištolj u lijevu stranu gurati, ma da nebi :cool:


A kao peto, jel postoji legalan način da se riješim ove odvratne plave HR naljepnice sa tablica? Ne mora ostati ista tablica(broj i slova), samo da nemam to HR, auto izgleda radi toga kao neki uvoz sa 750 tisuća kilometara...
 

Brruno

Well-known member
Mozes kupit staru kantu registriranu makar mjesec dana,odjavit auto za smece,odjavit ove table i prebacit svoje table sa stare kante na ovaj auto

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 
Na vrh