Moj VTS :)

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako ne riješiš dostavu, tj. imaš vremena... ja bi mogao kroz sljedećih deset dana krenut u smjeru ZG. Ovisi o tome što će se na njuški pojaviti
Jučer smo dosta naglo krenuli za ZGb, nisam te nikako mogao ukombinirati, jbga
 

Cutac

Prèkaroš
Imam pitanje...
Počeo mi je radio na paljenju automatski prebacivati na tuner. Tipa stoji na aux ili CD dok vozim, ugasim ga, upalim i on bude na tuneru. Nebitno koliko dugo je auto ugašen. Pamti stanice, glasnoću, layout, ali vraća na tuner. Koji bi mu bog mogao biti?
Mislio sam da je nešto do tipke, ali ne bi trebalo biti da se baš svaki put potrefi da baci na tuner.

Radio je RD4 sa JBL-om.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bubam, ali jel ima taj radio možda kakvu bateriju u sebi ko recimo laptopi na matičnoj, onu tableticu?
 

Cutac

Prèkaroš
E da, pogoršao sam auto kad sam izvukao onu izolaciju koja je pala na granu. Sad od grane dolazi limeni zvuk jer je od inoxa, prije je valjda izolacija koliko toliko izolirala.
Ne sviđa mi se više kako zvuči :(
 

Cutac

Prèkaroš
Ma to je ona ispod sajbe kod mulde, nema ona nista sa time. Bila je na grani pa ju je utisavala, sad je onako kako treba biti, ali mi se ne svidja.
 

Cutac

Prèkaroš
Sad sam s frendom isao nesto gledati na autu i skuzim da mi je malo pala razina rashladne.
Postoji realna mogucnost da zapalim auto.
 

Cutac

Prèkaroš
Upalio doma, prešao 4 km do birtije i tamo je stajao cca. sat i pol.
Inače je cementiran između min i max, a ako naspem preko sredine, spusti se nakon jednog zagrijavanja. Sada je na min.

Stavio novi febi bilstein čep, možda bude bolje. Kad se ohladi budem dosuo vode malo, moguće da je pokazivalo nižu razinu jer je sinoć bilo 16°C, a antifriz je utočen na +35°C plus što mi je ostao na suncu pa je bio vjerojatno na 50-60°C.
 
Na vrh