Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Oće VTS-u biti ko onom crnji u Pulp Fictionu :D

Danas ih voskao, htio bih samo pokazati kako se felge sjaje prije voskanja.
Ja ne znam čime ih je Krki farbao, ali dođe mi da ih skinem s auta i stavim u dnevnu, ozbiljno.

 

Cutac

Prèkaroš
Bome, Krki je sam sebe nadmasio :)

Ma peraci su super hahaha. Meni izgleda bolje nego crveni.

Bem ti ranu ljutu

Ovo bi trebalo ići dolje sa rukom ali... Radapciger nemam, mogu jedino kliještima za čavle pokušati otkidati komade...




Treba mi ovo, ali toga vala bogu u Sisku nigdje nema...
 

Cutac

Prèkaroš
Danas pod prisilom išao na more...
Prvi put od 9. mjeseca da je ovaj auto odvezao više od 100 kilometara u komadu. I bome ih je odvezao dobro i štedljivo. Autocesta 110-130 sa jednim izletom na 190, ni ne osjete se kilometri. Nema da netko kaže da nije duhovni nasljenik SM-a :D
Najveći problem je bila kolona od Medveje do Opatije iza plavog Golfa IV riječkih regi kojeg vozi neki primat koji nije vatru još otkrio.
Spušten, sav izgreban, naljepnice "FakeTaxi" i "no fat chicks, will rub"(kao gume o blatobrane), straight pipe i fućkaljka na kraju auspuha. Naravno, TDI koji dimi. Sutra ću skinuti video sa kamere, isusa ti krista i muke njegove, svi su mu se smijali i svima je išlo na k njegovo trokiranje i rondanje.
E, da, jedini drugi auto sa podkajlanim kotačima(još nisam sajle zamijenio, iako drže ali im ne vjerujem) je bio stari Punto :D


 

Cutac

Prèkaroš
Budem slozio kratku montazu da vidis. Ali potrosnjom sam izuzetno zadovoljan, nisam mislio da moze tako malo trositi.

E, nisam stavio najbolju sliku!
 

Cutac

Prèkaroš
Danas napokon zamijenio sajle, sad ko čovjek spuštam ručnu, ne moram još ići rukama odvajati puža :D
Uz to, pronašli komad filca(onaj ispod šajbe koji stoji ispred filtera zraka) kako stoji na fleksi cijevi auspuha!!! To je tako stajalo barem 50 tisuća kilometara. Krv ti ljutu :cenzura::cenzura::cenzura:em, ne znam kako nisam planuo. :cenzura::cenzura::cenzura:eek: te grob...


Plus video, koliko je malo nepažnje potrebno da se sranje desi. Vozili u koloni, oko 65, 70 na sat i malo mi se koncentracija pogubila(nisam bio ni na mobitelu, niti sam drkao po ičemu), najvjerojatnije sam gledao sa strane i da nisam držao razmak bih ušao u Mečku. Toliko sam nabio kočnicu da je papučica dotakla pod, da sam skoro ispao sa sjedala i da su mi sunčane naočale spale s glave. Da sam bio u Pandi, ušao bih u Mečku, sigurno.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=62Atcc43SQ0[/ame]
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pustim video na mobu... ništa se ne dešava, zazujim i skrenem pogled... kad ono čujem nešto se dešava. Dok sam pogledao nazad Mečka se već zaustavila. Imao sam potpunu simulaciju :D
Zbog ovog postoji city brake u novim generacijama.

Makar, moram priznat da sam i sam imao ovakvih situacija, ne previše, ali ih je bilo.
Uvijek me je spasila ista kombinacija perifernog vida, refleksa, bas-a i malo manje abs-a.

Bude mi zanimljivo kako tijelo (ili mozak) sami odreagiraju u milisekundi, prije nego sam potpuno svjestan situacije.
A sa BASom sam isto vrlo zadovoljan kako radi... čim skuži naglu reakciju, on valjda utrostruči silu kočenja.
 

Cutac

Prèkaroš
Zbog ovog postoji city brake u novim generacijama.
Ali šta nije on na brzinama do 40, 50, tako nešto?

Bude mi zanimljivo kako tijelo (ili mozak) sami odreagiraju u milisekundi
Baš, ni sam ne znaš šta se dogodilo. :D

A sa BASom sam isto vrlo zadovoljan kako radi... čim skuži naglu reakciju, on valjda utrostruči silu kočenja.
Mislim da je moj prestar za naglost, da njemu ulogu igra hod papučice. Na c4 da, ima veze koliko brzo stisneš, ali na ovome ne. Ovo je valjda jedan od 3 puta da sam nabio papučicu svom snagom na ovom autu, iznenadilo me da je cijeli hod prošla :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ali šta nije on na brzinama do 40, 50, tako nešto?
Mislim da do nekih 90kmh ovaj trenutni Citroenov

Ovo je valjda jedan od 3 puta da sam nabio papučicu svom snagom na ovom autu, iznenadilo me da je cijeli hod prošla
Možda da bubneš pletena crijeva i novu tekućinu ? :D
 
Na vrh