Moj C4-II 1.6 Hdi 92KS. Babilon-crvena.

ZlatkoC4

Well-known member
Bas pricam sa Jovicom ako nista vise kod Zmixa u BP dogodine obavezno nemoj da te nema.
Nemoj da tebe nema do mene :cool:

a koliko imaš predjenih?
73tk 3god. nije baš nešto ali solidno :)
Koliko znam ima tvoje godište prepisane servise na 25 tkm...
to je ono što proizvođač kaže ali ja kažem na 12tkm pa motor ljepše prede a 100-150eur nije neki novac da bih uštedio na štetu sebe.:cool: kažem 100-150 jer ovisi koji sve filteri idu ne idu svi svakih 12tkm.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ulje i filter kod lagerosa 250-300kn.
i kod Anđelka kupim neke stvari.
To ides u ovlasteni da te ispadne 100e?
da kod ovlaštenog ali ovisi što mjenjeaš sve. nije promjeniti filter ulja i ulje filter kabine problem max 600 kn. ako uključiš filter zraka + filter nafte onda se cijena penje naravno kod orginal filtera pričam. kao i ulju total first.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Evo dragi moji nakon cca 70tkm došlo vrijeme da se ja i moj medo c4.II oprostimo :( zaista je to bio izvrstan auto.
prodan uz njega dobio pod cijenu i Fiata Stilo karavan 1,9jtd. 2007g.
motor mu je u jako dobrom stanju. izvana je u solidnom stanju ima na par mjesta vidljivo gdje je malo ga naćela hrđa. ali poslužiti će za sada.
a iza nove godine će vjerojatno doći jedan wv passat 2.0 tdi






 

Randy5

Active member
Zlatko, rastužilo me je što prelaziš na drugu marku automobila, ali nadam se da će Te i ovaj služiti tako dobro kao Babilon crveni. Ostajemo u kontaktu.
 

Doomsday

U prolazu...
Èestitam na dobroj prilici...

A taj Stilo, najpogođenije auto za svaki dan u zadnjih 20 godina, žali Bože što su ga zaminili sa Bravom, i još više šta san ja brava kupija, nakon šta san ima prilike vozit Stila... :D

Nije najljepši na svijetu, ali koliko prostora ima unutra, a da nije prevelik izvana, je nevjerojatno... A preglednost, velike staklene površine, tanki nosači koji ne smetaju pregledu, ma milina...

I onda Bravo, kao velik izvana, ali iznutra mali, vanjske krivine koje uzimaju prostor unutra, unutrašnje krivine kao prednji greben gdje se nalazi pretinac za rukavice koji također oduzima prostor za noge suvozaču, užasno debeli nosači, stakla koja su natrag relativno mala, pogotovo ona puškarnica od stražnje šajbe...

Ali, WAF je prokletstvo, žena rekla za Stilo '...fuj, šta je ovo, ja to neću vozit...', a za Bravo '...joooooj, šta je cakani...' tako da, obzirom da ga ona praktički stalno vozi (ja samo servisiram, tankiram, registriram... :grin: ) uzeli Bravo... OK, bio je koju godinicu noviji, ali ipak...

Zato, daj šansu tom Stilu, možda nije lijep, ali kad bi mene pitali, idealna 2 auta za prosječnu HR obitelj bi bila zadnji Fiat Uno za po gradu, i Fiat Stilo dizel, što noviji bez DPF-a...

Znam, znam, ovo je Citroen forum, i kad bi stvarno mogao birat po srcu a ne po novčaniku, bili bi Pluriel i C5, ili u vintage kombinaciji restaurirani Spaćek i CX, ali što se može, život je okrutan...

:whistling:
 

Cutac

Prèkaroš
Jednostavno dobra prilika je kad prodas c4 i za malo vise uzmes c5, a klasu, nesto, a ne kada uzmes Stila.
Sretno s autom, ali ja ne bih sa konja na magarca nikako. Ne znam kako zamjena svog auta kojeg si upicanio i na kojeg si pazio i koji je k tome malo trosio za starijeg rabljenog Stila moze biti dobra prilika, no dobro :whistling:
Ne znam, jedini scenarij koji mogu zamisliti je da si slupao c4 pa uzeo ovog da imas bar nesto :D :p

Kako bilo, sretno s autom :)
 

Doomsday

U prolazu...
Hmmm... Vjerojatno nisi dobro shvatio... Ako sam ja dobro shvatio... :D

Dobio je dobru lovu za C4, plus pod račun još tog Stila,da ne bude bez auta dok ne kupi novo... ;)

A ja ga kuvan da Stilu pruži šansu prije nego ga škarta... :angel:
 

Brruno

Well-known member
Ne moze stilo protiv passata. Ne moze ni c4 protiv passata.Jednostavno nisu ista klasa automobila ni priblizno. Covjeku mozda treba limuzina i umjesto da gleda npr. c5,gleda si uzeti passata. Meni passat ne pase radi tvrdoce ovjesa,tj. moras imat 16" da bi imao 70% udobnosti c5 s 19". Ali kvaliteta materijala je na strani passata. Govorim o vlastitim iskustvima,ne o internet iskustvima. A o izgledu,averziji korisnika prema jednom brendu itd je besmisleno raspravljat. Ja nakon C5 se također ne vidim u Citroenu jer za sada nema ništa sto bi ga zamijenilo.
 

Cutac

Prèkaroš
Dobro, s tim se mkram sloziti. Meni, kao fanu Citroena, Citroem ne nudi ama bas nista u sadasnjoj gami.
No, mene je iznenadilo to sto je Zlatko, sudeci po forumu, bio izuzetno zadovoljan autom. Zato me je iznenadilo ovo.

Dooms, kakav Stilo, kakav Passat, Mazda 6 je odgovor. Jedini proizvodjac koji otvoreno tvrdi da nece izbacivati cilindre, a ubacivati turbine. A i pouzdanost Mazde je u odnosu na Citroen i VW boli glava!
 

markan1000

Well-known member
Zlatko? Da on ode od Citroena s kojim je bio prezadovoljan - to mogu shvatiti ako je dobra prilika.
Ali da će otići u VW kojeg je nebrojeno puta ovdje ispljuvao, e to mi teško ide u glavu... Ajde Ford, Mazda... Peugeot da i ne spominjemo. Ali u VW i to uz Golf najtipičniji VW model, e to stvarno ne mogu shvatiti.
ali samo dokaz kako se ljudi mijenjaju kad dođu "dobre prilike"...
da ne bude zabune, ne osuđujem... samo mi je hmm... zanimljivo :)
 

Phantom

Drajver
a iza nove godine će vjerojatno doći jedan wv passat 2.0 tdi
zao mi je da si otišao iz citroen zajednice :hm:, mada razumijem potpuno,a passat je odličan auto, prostoran, kvalitetan, mada ponekad bar u karavan verziji imam osjećaj ko da se vozim u kovčegu...
koje godište gledaš?
 
Na vrh