Michelin energy

Konrad

New member
Hoces reci da u toj stanici sve prolazi?
Ja kad pogledam na kakvim se gumama itd voze ljudi prvo mi je u glavi; sta da se netko takav zabije u mene dok kcer vozim?
Ja se trenutno nevozim svojim autom zbog tog sto moram nove gume kupit i poluosovine slozit, znaci auto nije siguran i miruje.
 

zujo

New member
Osobno sam u tu stanicu usred zime odvezao jedan auto (ne moj auto) na potpuno ćelavim ljetnim gumama s krivim motorom pod haubom (u prometnoj piše benzinac, a ugrađen dizel), a na kontrolnoj ploči svijetlile sve moguće lampice (potrošene kočnice, ispucani zračni jastuci itd.). A vidio sam i kako dečki nose na valjke jedan nabrijani auto jer je toliko bio spušten da nije uopće mogao zaći sam na valjke za test kočnica.

Priznajem da je i mom autu progledano kroz prste, no ja bih uvijek nedostatke naknadno ispravio, ne zbog pregleda već zbog vlastite sigurnosti i zbog nastojanja da auto što duže bude u funkcionalnom stanju.
 
Posljednje uređivanje:

deda

New member
Nekada davno dok sam ja poćeo vozit auto,bilo je to stvarno davno,još je auto bio pojam,bilo koji,ondašnja milicija je radila racije po cesti i zaustavljala aute bilo nove,stare,svejedno,uzeli ti prometnu i uputili na vanredni teh pregled(rekli su kam moraš ić i tam te čekala tvoja prometna u rukama drugog druga milicionera),rušili su te za sitnicu,sredi,plati teh,plati globu i još jedanput na tehnički i ak je sve o.k. možeš dalje.Neznam zašto to kod nas danas više ne rade,jer u drugim državama EU,šalju svakog sumnjivog,bilo od kuda je,ne spasi te ni Sveti Petar.Baš su glupi,kakvo je kod nas stanj,zaćas bi napunili državni proračun.
 

deda

New member
Rade,ali samo ak vide da je auto u komi ili nabuđivan,ali nekada su napravili raciju za sve,tko je upao u tom času u neku ulicu,sve su zaustavili i pokupili prometne bez obzira kakav je auto,nije ga ni gledao i taman da si jučer bio na tehničkom.
 
Na vrh