Mali i veliki servis

Automatic

Well-known member
Ne znam pratim i vidim da stalno nekaj ne štima na picasu ,svi samo o mehanici ,ja mislim da njoj najbolje da zaposli mehaničara i nema brige.A ni rijeka nije daleko a ti si ipak iskusan majstor .
 

saba

New member
Da probudim malo temu iz mrtvih.... došao i kod mene red na servis,

dakle veliki i mali remenje, pumpa i što sve ide uz to, i također filteri i tekučine...

može li mi netko dati popis nekakav što sve točno ide u to pa da si vidim ponudu nekakvu po dijelovima?

Autić je C3 1.6 HDI 2004 g
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
španeri, remenje, pumpa, možda remenice, filteri, ulje, antifrz... to bi bio neki solidni veliki servis što se motora tiče. Kakvu želiš listu, sa kataloškim? :D
 

ZlatkoC4

Well-known member
može li mi netko dati popis nekakav što sve točno ide u to pa da si vidim ponudu nekakvu po dijelovima?
pošalji našem Anđelku ( Lageros ) vin broj i on će ti dati ponudu za sve potrebne dijelove za veliki servis.
 

tomica0308

Well-known member
mene za c4 1.6hdi 90konja izasli 2400kn dijelovi svi OEM kod lagerosa :cool: (svi filteri, svo ulje, svo remenje, natezaci (natezac samo za stazni remen 210kn :surprised: ) vodena pumpa, antifriz) i 500kn ruke, za 4 sata bio gotov :weeabooface:
 

saba

New member
danas mi treba biti gotov servis, 1900 će me koštati, tu sma nešto odradio za servisera pa me na kraju košta samo 900kn
 
Na vrh