Lupka kada prođem preko rupe

ante66

Active member
bilo kakav zvuk???
Nema frke nitrozg , probaj i ti pa ces cuti , nije nista , prestimavanje "u motoru" , ince od godista 12 ima modifikacija u putnom racunalu ( i smjestaja racunala).Probaj drzat kumplug pa onda lagano sa gasem gore dole. Ni meni se ne javlja zvuk kad normalno krecem sa parkinga kao ti.
 

Konrad

New member
Nema frke nitrozg , probaj i ti pa ces cuti , nije nista , prestimavanje "u motoru" , ince od godista 12 ima modifikacija u putnom racunalu ( i smjestaja racunala).Probaj drzat kumplug pa onda lagano sa gasem gore dole. Ni meni se ne javlja zvuk kad normalno krecem sa parkinga kao ti.
koja modifikacija i smjestaj racunala? racunala su na istom mjestu...

decki malo se manje bavit sitnicama, daj vozite te aute, nemojte osluskivati stalno...
 

ante66

Active member
smjestaj racunala
meni je izmedju akumulatora i vanjskih osiguraca dodatna kutija , god proizvodnje 12 , a prije te kutije nema(11 i prije) .Kaze mi u servisu da je unutra putno racunalo.I na slici motora iz uputa se vidi. Zato je meni skoro pa nemoguce skinit poklppac vanjskih osiguraca(u motoru).Inace treba samo po gasuuuuuuuu.:)
 

ante66

Active member
pa stavi sliku
opet sam zbrlja sa stavljanjem slika, ima razlicite slike i u uputama za godiste 12 i godiste 11. Sicas se kad sam mislija da ako iscupan osigurac od dnevnih svjetala ( u proistoru motora) da ce prestat radit dnevna(ali nisu).Jedva smo stavili poklopac nazad.
 

deda

New member
Kaj vi to vozite Space Shutle ili aute,ja ću se ranit,tako mi svega.
Meni auto jedino more cukat ak zašmelcaju platine,ili se zaštopa sito frgiča,sve rješim plosnatim šraficgerom i kombinirkama.
 
Na vrh