Ljetne gume za Saxo

Koje ljetne gume odabrati za Saxo?

  • BFGoodrich Touring

    Votes: 0 0,0%
  • Pirelli P2500

    Votes: 0 0,0%
  • Pirelli P3000 Energy

    Votes: 0 0,0%
  • Pirelli P4 Cinturato

    Votes: 0 0,0%
  • Toyo 350

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    14

platon

manijak
šara... ko kod toyo proxes, bfgoodrich profiler, goodyear eagle f1....

a da fakat.. index brzine :-D u pravu si mirda, krivo sam skonto dedu
 

deda

New member
Razlika,je :cenzura::cenzura::cenzura:ačka,nemoj pričat ako nisi probao,a pogotovo jer su 50 gume skoro sve u V,a 55 uglavnom u toj dimenziji H.Uostalom boli me ona stvar nek svako sam proba,kaj se ja uopće zamaram objašnjavati.
 

ivan8102

New member
Donator foruma
Evo čisto za info, ja se već mjesec dana vozim na novim ljetnim gumama Fulda eco control 155/70/R13 i mogu ih samo pohvalit na mokrom drže puno bolje od prijašnjih michelin energy a na suhom svaka guma dobro drži :p

iako sam se dvoumio između dunlop streetspone2 ipak sam uzeo fuldu jer me ispalo malo jeftinije točnije 260kn komad
 

deda

New member
Normalno da bilo kakva nova guma bolje drži od neznam kakve stare.Inaće da si dao malo više love za Dunlop iplatilo bi se,jer Fulda i Dunlop su ko nebo i zemlja, pogotovo jer se radi u Poljskoj.
 

Lix

Active member
dunlop sam probao vozit, doduše na široj gumi, ralio se o 185/55/15, i nemožeš ju natjerat da prokliže, mene je stvarno čudilo kako po kiši drži ta guma...

inače, uzeo sam za saxa sada uniroyal rain expert, neki zadnji model ugl shark skin li tako neka oznaka, guma je jako dobra, šara doslovno baca vodu ispod gume, i drži se jako ljepo, koliko je to moguće za 155 gumu, na suhome, guma ko guma drži solidno, inače volim malo brže vozit pa ako kome to šta znači eto toliko o mojem iskustvu sa njima
 

Krky

Lakerski profesionalac
Na vrh