LED DRL

Cutac

Prèkaroš
Ne znam, ja sam mislio na one pojedinačne, pretpostavljam i Dooms.
Valjda...
:D




E da, jedini uvijet je da su LED-ice na površini koja se može skinuti bez skidanja branika i koja se ne može lakirati. Postoji boljih mjesta, ali nema teorije da bušim branik i ove velike plastike radi kineske ledice :whistling:
 

Doomsday

U prolazu...
To bi moglo bit točnije...

Nego, ja bi zavida 5 komada, skroz na vrh te plastike, 3 na širu i 2 na užu stranu...

Tako se možda razni organi još i zeznu da su u pitanju Hella dnevna, pa ne budu gnjavili baš odma svaki put...

Valjda...

:D
 

Cutac

Prèkaroš
Nego, ja bi zavida 5 komada, skroz na vrh te plastike, 3 na širu i 2 na užu stranu...

Tako se možda razni organi još i zeznu da su u pitanju Hella dnevna, pa ne budu gnjavili baš odma svaki put...
Je, ko da oni znaju za Hella dnevna. Oni će lajati na to čim vide...
Mogu preko veze atestirati zato, ako se ispostavi da dobro funkcionira :whistling:
 

Doomsday

U prolazu...
Svejedno bi ja njih 5 stavija na vrh te maskice, 3 sa jedne i 2 sa druge strane rupe od maglenke, raspoređeno što ravnomjernije... Ako imaš volje poigraj se malo po slici sa tom kombinacijom, da vidimo kako bi to bilo...

To mi se čini nekako najljepše, a i bolje 5 nego 4... Dvaput je dvaput, jeli...

Valjda...

:D
 

Doomsday

U prolazu...
Mislim da bi stale, jer ipak je rupa poprilično manja od same ledice izvana...



A na plastici iznutra bi trebalo bit dovoljno mjesta da i kopče prežive...



Pa bi moglo izgledat ovako nekako...



Valjda...

:D
 

Cutac

Prèkaroš
Ali kad uzmeš maticu, tu je negdje.
Budem to naručio kroz par dana dok smislim jel želim to i onda ću vidjeti gdje ću staviti, kada dođu. :)
 
Na vrh