Kupovina Berlinga

markan1000

Well-known member
Partner tapee outdor = berlingo xtr
ma znam da je to identično, ali mi je Peugeot ipak u toj izvedbi malo ljepši... ali vidjet ćemo, zasad se malo čačka i gleda, ja sam zagrizao, i ženi se sve više sviđa ideja "dostavnjaka" u kući, očekujemo neko širenje obitelji i sve u svemu nam se to čini najbolji izbor za naše potrebe - a to je da volimo putovati s hrpetinom stvari :D
 

bbozak

Active member
Sjećam se kad smo gledali Citroene, C4 Picasso i Berlingo, kad je prodavač otvorio prtljažnik Berlinga, tj zadnja vrata... Žena je odmah rekla - kolko mjesta, daj to, fućkaš obični auto! :grin:
 

Ax boy

Well-known member
Kakav Spacetourer, preskup uuuuuu hahahahahah. Berlingić je sasvim pristojan i dovoljan za sve potrebe: od obiteljskih do teretnjaka-dostavnjaka ;). Živjeli.
 

markan1000

Well-known member
A zašto ne Picasso, tj. SpaceTourer?
s malim Picassom ne dobivam puno gepeka, a veliki mi nekako već izlazi iz gabarita svakodnevnog auta, s kojim se uvlači i u grad. Berlingo mi djeluje kompaktnije. Ili je to možda samo moj dojam...

Kakav Spacetourer, preskup uuuuuu hahahahahah
Nije prevelika razlika u cijeni. Berlingo jako dobro drži cijenu. Primarniji je razlog ono gore rečeno, ukupne dimenzije auta.

Ali izbor i Berlinga i Picassa u HR je prilično ograničen, i vrlo je izvjesno da ću, ako se odlučim za kupnju, ipak otići vani... Iako nisam fan toga.
 

Mirage

Well-known member
Da berlingo je na njuškalu kao golf || dizel vruća roba i svi jako brzo nestanu, a i dobro drži cijenu za jednog citroena.
 
Na vrh