Kupnja rabljenog C4 II (oprema, mjenjači, motori)

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa s obzirom da si to ti, znači gledaš auto sa 50tkm ili manje, jel tako?
Onda samo provjeri jeli servisiran po špagi... nema se tu šta desiti posebno.
 

Brruno

Well-known member
Sto se motora tiče, koliko sam se raspitivao kod kupnje, 2.0 euro 5 /6 nema greske. I tesko je uopce otkriti gresku ako dijagnostika izbacuje da je sve ok. A sto se ostalog tice,auto ko auto, pregled vitalnih stvari kao sto su kocnice-diskovi,amortizeri,ovjes, auspuh,rđa itd itd. Također 200 kuna pravac u citroen servis u kojem auto nikad nije bio. Ostatak ovisi kasnije o sreći. Knjizica s pecatima na kraju nekome znaci,nekome ne znaci, meni je bitnije da ga je odrzavao netko tko voli brand,pa znam da je gledao detalje. Isto se odnosilo i na motor kawasaki z750 kad sam ga imao. Knjizica puna pecata,a kad sam ga odveo kod znalca nakon kupnje uhvatio se za glavu i vice koja bu.ala je ovo servisirala. Rastavio ga na dijelove,sredio i sastavio bez pardona
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Šta je solidno?
1,6 motor, 60 kW.
Uvoz.
8000 eura za šest godina star auto. Puno.

Gledaj privatnog prodavatelja i HR porijeklo. Prekupce bi ja zaobiša naširoko.
 

markan1000

Well-known member
i ja bi radije ništa nego uzeo auto od prašinara. jedino da znam da je taj prašinar jučer uzeo auto od mog prijatelja kojem vjerujem ;)
ovaj drugi svakako bolji. i ako se ne varam, forumaški je...
 

deusx19

New member

Dalibor

Dado Tornado
vjerovatno sve uvoz
u sloveniji se proda dva put više automobila nego kod nas, i od kada se prodaje ta linija tko zna koliko je uopće novih C4 prodano privatnim osobama........ pogotovo sa velikim ekranima.
inače, kada se auti ne bi uvozili umjesto 30.000 oglasa na njuškalu bilo bi ih valjda 7.000, a da su prva kupnja privatne osobe 700
 

visaluteju

Well-known member
Ukusi su ukusi naravno, u blizini covjek ima sa ovakvom bojom i meni je super, uzivo dosta bolje izgleda. Mada nekako mi se cini da c4-ci sve boje stoje, sto za malo koje auto mogu reci
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma

markan1000

Well-known member
ovaj drugi je tri godine mlađi, zato i je takva razlika. a teško je reći kolika je realna cijena s obzirom da ih malo ima, ali probaj odrediti kolika bi bila realna cijena ovih s 90/110 ks, pa onda još dodaj ponešto love na to (15-20% ???), jer se tu osim motora uglavnom radi i o exclusive verzijama.
 

Doomsday

U prolazu...
Prvi osim što je 3 godine mlađi ima manje km, prvi je vlasnik, i kaže da je bio garažiran...

To su sve stvari koje su bitne... A kaže i da cijena nije fixna...

Sad, sve je stvar koliko su te stvari bitne...

I koliko cijena nije fixna...

Valjda...

:D
 
Na vrh