Kupnja rabljenog C4 II (oprema, mjenjači, motori)

domagoj

New member
evo bio jutros na servisu, prikopcali na komp i kazu da su km ok...opcenito da je stanje vozila super, tako da sam se odlucio uzeti...uz "popust" od 2 tisuce kuna

I napomenuo bi da na kraju servis u kojem sam bio nije ovlasten, pa me zanima ima li razlika i bi li preporucili da odem jos u ovlasteni?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ne kužim da mi za istu cijenu preporucis auto koji je dvije godine stariji i ima 120tisuca vise kilometara
Nije to ništa za njega, ako je fino održavan. Probaj jednog, pa drugog. ;) NAjbolje da sam osjetiš. Ali, hej, ako želiš malo km (nije jamstvo ničega), onda svaako gledaj prema C4.

garancija u napomeni isto 12 mjeseci
To je minus.
 

domagoj

New member
Imam pitanje jos jedno, dok sam bio u servisu lik je brisao kodove gresaka i kasnije sam pitao sto je to, rekao je nesto vezano uz rasvjetu je mijenjano, a nakon brisanja i ponovne dijagnostike pojavila se greška zadnjeg žmigavca...koliko da me to zabrinjava?
 

Ax boy

Well-known member
C4, slažem se, makar ovisi što želiš, veći limuzinu c5 ili manju c4tvorku, vidi sam najbolje. Makar c4 zaslužuje koliko sam vidio, dobro temeljito kemijsko, čim ga ako ga kupiš odmah itekako i možda alu felgice? :) al one su već stvar budžeta. Keep it easy and nice :) :)
 

Stoka

New member
Pozdrav,
Kupujem zeni rabljenog c4 1.6 hdi, od 2011.g i mlađe, ako netko zna za neki dobar primjerak neka slobodno napise il stavi link...
Hvala!
 
Na vrh