Kupnja polovnog c-elysee

tonino105

New member
Poštovani, pozdrav svima..
Kupujem polovnog c elyseea od autokuće, tj ovlaštenog servisera..
Zanima me je li dobra stvar ako povedem nekog mehaničara sa sobom da pregleda automobil?
I molio bi preporuke za Zagreb, hvala vam svima puno unaprijed
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Preporuke za što točno? Tog nekog mehaničara koji bi išao s tobom na pregled?

Zanima me je li dobra stvar ako povedem nekog mehaničara sa sobom da pregleda automobil?
Nekako sumnjam da će ovlašteni to dozvoliti, osobito ako to eksplicitno pitaš.
U teoriji nije loše, no koliko za prave pomaže? Ionako ne stoji s ničim iza svog mišljenja.
A bez alata i garaže može koliko i ti, baciti oko pod haubu i pod auto.

Ja bi rađe uzeo limara ili lakirera sa sobom... njima oko može više reći.

A auto bi trebao biti relativno mlad?
Ako je uredno servisiran, nema tu puno mudrosti
 

tonino105

New member
Hvala ti puno na odgovoru

Ipak sam se odlucio za servis i kod privatnog servisa u njihovoj radnji ako se slozi ovlasteni serviser, tj.prodavatelj s time :)

A ako znas nekog lakirera/limara u Zg, slobodno preporuci
Hvala!
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možda je renta, salonski?
Pa se neko možda malo razočarao s auto. Zovi pitaj :)
 

Cutac

Prèkaroš
Prvi vlasnik(X) mog VTS-a je zapravo četvrti, iako je realno prvi.
Kupljen na firmu, pa prebačen na vlasnika firme(X-ov otac), pa na očevu ženu(X-ovu majku), pa na X-a. Je da se prebacivanje odradilo u jednom danu(vidio papire) i da je realni vlasnik jedan prije mene, no ja sam po papirima peti vlasnik.

Isto kako je susjed bio dobio Saaba. Prvi vlasnik muž njegove sestre, pa prebacio na sestru, pa ona na svog tatu, pa on na mog susjeda(svog sina). Četvrti vlasnik, a zapravo drugi.

Tak i ovo, možda je auto bio na firmu pa je prebačen na vlasnika firme.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
one dve su sa original radiom a ova dole je iz oglasa ... nadam se da vidiš razliku
A, jbt, ja gledan u ove dvi slike šta si posla (oglas nisan ni otvara) i već tri minute uspoređujen i već mi se učinilo da gubim razum.
 

sir.Oliver

Well-known member
recimo još i to , da mi ni google nije našao fotku instrument table bez malog displaya , sa pretincem umjesto njega .
A, jbt, ja gledan u ove dvi slike šta si posla (oglas nisan ni otvara) i već tri minute uspoređujen i već mi se učinilo da gubim razum.
nije mi uzelo i onu sa oglasa .... inače sam i nju stavio u onaj prvi (moj ) post ..... one dvije je uzelo , ali treću nije .... izvinjavam se , ali nije namjerno
 
Nije to u igri za kupiti, nego sam naletio trazeci nesto slicno za tatu.
Ali sam ga ovdje stavio jer mu je cijena za dvije godine dosla na 50 posto od cijene novog.
 

sir.Oliver

Well-known member
Tanaja .... to je slika modela baujahre 2015 a ne 2018 ..... i dalje tvrdim da taj auto nije sišao sa trake sa tim radiom . ( ja lično imam 2017 i , kada sam kupovao moju elysée taj radio već nije bio u ponudi . ja imam onaj sa velikim tuchscreen 7" displayom )
 

dinko1981

Well-known member
Kod mene u firmi je 2018 godiste sa tim radiom. Mozda je to bila neka socijalna oprema za flotna vozila. Ali mi uopce nije jasno zasto ste se uhvatili za radio? Auto treba pogledat u zivo, netko ko se kuzi, provjerit km na tehnickom i u ovlastenom. Donosit neke pausalne zakljucke na osnovi slike sa radiom je ono, malo blesavo.
 

sir.Oliver

Well-known member
nisam se uhvatio samo za radio . pitao sam i zašto je tabla prelepljena carbon folijom ....


ja samo iznosim svoje mišljenje ...... i nemam namjeru prepucavati se .... jeste / nije original ......
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
sir.Oliver sir.Oliver nemoj se ljutit al ti često ne iznosiš mišljenje neg znaju često biti i neke neistine. Kaj i za onaj stalak za gume da ne idu prek neke dimenzije, a lepo piše uz stalak koje sve idu, pa sad ovo. Ovo čak nije ni mišljenje neg neka pitanja kaj bi trebala insinuirati nekaj? Da neš ne valja z autom ili kaj? Budžet radio i neka folija bi trebale značit da z autom nekaj ne valja?
 

sir.Oliver

Well-known member
eto , odgovorit ću ti .... za onaj stalak i dalje tvrdim ( barem za onaj koji imam ja ) da ne idu 215 - tice ... leže na sebi .... ako na tvoj mogu .... nemam ništa protiv . a što se tiče oglasa .... ako i predpostavimo da je radio original .... ostaje pitanje carbon folije ..... meni je to sumnjivo ( lično iskustvo u trgovini rabljenim vozilima .) a ostaje i pitanje , kamo se izgubio mali display ?
 
Na vrh