Koji motori odgovaraju na AX 1.1 1991.

gox

New member
Kazu na saxp da je slab taj 1.1 mjenjac na naglo startanje itd da ga lomi...ali sto se tice omjera brzina je mrak...najbolje bi bilo od 1.3 rallyea ili 1.4 xsi-a mjenjač...ufff
 

RI-222

Member
Kazu na saxp da je slab taj 1.1 mjenjac na naglo startanje itd da ga lomi...ali sto se tice omjera brzina je mrak...najbolje bi bilo od 1.3 rallyea ili 1.4 xsi-a mjenjač...ufff
pretpostavljao sam da je slab ali mislim da cu ga svejedno stavit pa dok ide ide:D

Ja nisam nikad niš platio,a rekao sam sve kaj imam,pa sad zavisi od toga kod koga naletiš.
imam par veza i opcija bez da bude rizik oce me pustit ili ne pa cu vidjet,zanima me samo koliko para bi to sve moglo doc da me ne operu,znaci motor ,struja,usisna grana i ja mislim da mi netreba nis vise?
 

Marko

Well-known member
pretpostavljao sam da je slab ali mislim da cu ga svejedno stavit pa dok ide ide
A lomi ga zato jer je namjenjen za cca 80/100 Nm, a ne za 140/150 Nm koliko daje 1.6 mašina. Ne bu dugo išal... Sigurno ne krećeš samo s otpuštanjem kuplunga, i prva ti sigurno ne služi samo za kretanje s mjesta i da odmah šaltaš drugu - jel? :)
 

RI-222

Member
A lomi ga zato jer je namjenjen za cca 80/100 Nm, a ne za 140/150 Nm koliko daje 1.6 mašina. Ne bu dugo išal... Sigurno ne krećeš samo s otpuštanjem kuplunga, i prva ti sigurno ne služi samo za kretanje s mjesta i da odmah šaltaš drugu - jel? :)
pa da:Dali probat cu se suzdrzat da ne polomim auto.
 

gox

New member
Hahaha, nemoj probavat nego odmah uzmi drugu kad već sve uzimaš :) Zamisli ovo, taman sve slozis, krećeš idem u test vožnju i bam ode getriba...i onda opet trazi getribu bla bla bla :)

Dosta ti je komplet motor sa strujom, ali od ovjesa moraš sve isto promijenit, jer imamo tri rupe, a to je ono, osnovno sve da osnovnije ne moze bit...
 

RI-222

Member
a znam ali nemam tolko para sad,glavcine diskove ne diram ostajem na 3 rupe,ali poluosovine cu promijenit ali kasnije,mogao bi ipak i mjenjac uzet ali neki sa 1.3 rallya.
nego koliko cu dat para za sve to na otpadu ako idem u italiju?
neznam ni otprilike.
 
Na vrh