Koji C5 kupiti?

Doomsday

U prolazu...
Ne mora značit...

C5 od rođaka, kojeg je proda, i zbog kojeg sam se uopće rega na ovi forum, je ima kuku, i to samo da bi pribacija mali brod na traileru od kuće do marine i nazad 2 puta godišnje...

:)
 

mariola

Active member
Nije se ovaj navuko nicega. Ne bi vjerovo al ljudi ovdi stave kuku bezveze. Za prikolicu naprimjer koju nemaju nego jednom godisnje iznajme da bi mogli odvest smece.
 

La Marche

Iskreni optimist
jednom godisnje iznajme da bi mogli odvest smece.
Užas. C5 za vozit smeće!
Tipično:
dat će npr. 100€ za kuku da bi jednom godišnje vozili smeće, jer ih najam prikolice košta 18€, odvoz smeća inače košta 20€, to je 2€ ušteda godišnje. Za 40 godina, to je već 80€. (A samo jedna kuka se isplati tek za 50 godina, ali taj dio računice im obično pobjegne iz vida.)
A i lakše će prodati auto, jer će onda tako računati i potencijalni kupac kad vidi kuku.

Jooj... naslušao sam se sličnih priča. Fala bogu, nemam više rodbine tamo.
 

Charles

Active member
Donator foruma
Ma onaj na linku je preskup - 16000 eura + davanja, znači ispadne kao i BMW 3 iz 2013.g. Ne kažem da je BMW 3 bolji/lošiji, već da ako rabljeni C5 košta kao i BMW 3 istog godišta u RH onda je definitivno preskupo :D Realna cijena za taj auto i sa tom kilometražom bila bi do 100000kn u RH do registracije.
 

Cutac

Prèkaroš
Ti si kao ja. Nađem savršen E39 i očekujem da ne košta 30k €.
Ili "novo" ili izraubano, mala je šansa da nađeš "realno" i u dobrom stanju.
 
Na vrh