Kojeg bi citroena još voljeli posjedovati ili voziti?

deda

New member
Pa sve smo rekli,a sada svatko misli na svoj naćin.Ustvari samo sam htio obrazložiti zašto novi Citroeni,nisu u auto svijetu,ono što su bili nekada .Odnosno više nitko nije poseban,jer ta posebnost ne zanima nikog,samo uloženo dobiveno i da se sviđa što većem krugu ljudi da bi se moglo prodati.To je jedini zadatak vodećih ljudi svih tvrtki.Ako fulaju,ode sve u propast.
 

Lakii

Well-known member
Lista zelja?

Pa, ja bi jedan SM, onako, za ceif i laganu voznju.
Onda, jedan BX GTI 16s (znaci, prva verzija).
I, kako moja Kantija ima malo konja, jedna Activa, sa V6 inside.
 

La Marche

Iskreni optimist
Prije puno godina pregovarao sam da bih se kandidirao za posao designera autobusa. Kad sam shvatio da je to posao sličniji slaganju busa od lego-kocaka (od ovog proizvođača imamo ovo, od ovog ono, a sve gotovi proizvodi koje trebaš sastaviti, a uz to je uvjet da se na kraju bus ne razlikuje previše od onih koji su trenutno na tržištu, jer to smanjuje vjerojatnost plasmana i vrlo vjerojatni propast ne samo projekta nego i firme) izgubio sam interes, a počeo cijeniti sve koji se usude u tom svijetu napraviti nešto različito, meni je danas uspjeh kad se Citroen ohrabri i napravi DS5.
 

deda

New member
Predivan auto,pogotovo ako nekome treba tak prostan,bili kaj da je u pitanju,u njemu možeš radit kaj i kak hoćeš ali je strašno skup,skuplji od Yumpera.
 

Morski Pas

New member
Nazalost da, ali imao sam prilike voziti jednog od kolege i auto je strasno udoban, i za one koji prelaze vise km, na otvorenoj cesti savrsen je izbor
 

Marko

Well-known member
je, to je preko 100kw
Znači nije za mlade vozače tj. vozače s friškom vozačkom...
Taj kombi nije loš izbor ako ti je već pun k.ufer igranja tetrisa u prtljažniku dok imaš robe ili prtljage.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Znači nije za mlade vozače tj. vozače s friškom vozačkom...
Taj kombi nije loš izbor ako ti je već pun k.ufer igranja tetrisa u prtljažniku dok imaš robe ili prtljage.
je, imaš prav, lepo su ih zriktali sa tim zakonom..
tu zvadiš sice i imaš teretnjaka, a rega je na putnički prilićno jeftinija.
 

liberty

Well-known member
ja bi volio imati c4 medveščak bijeli s 1.4 benzinskim motorom
zapravo, čak mi je i čudno što se više ljudi odlučuje za 1.6 benz koji po meni ne pruža toliko bolje performanse
a nikako ne bi uzeo dizel jer ipak preferiram benzince

kad vidim da bi me takav auto bez doplata došao oko 105 tkn ili malo više - još mi je draži. zaista best buy

kombinacija bijele boje i antracit felgi:wub:
 

LHM

Member
Prvo bi kralj zvan SM doletio u garažu ,samo za izložbu i rijetke vožnje , onda još CX produženi za putovanja , Xantia Activa za po gradu i TA za susrete.
 
Na vrh