Kod za paljenje Xantie

svizel

New member
Poštovanje, nov sam na forumu, i imam jedno pitanje.

Imam xantiu 2.0 iz 1996. Na njoj je bilo isključeno paljenje kodom i ja sam sa išao malo igrati i to uključiti, spojio sam žice na tipkovnicu i .....
kada dam kontakt istovremeno mi gore crvena i zelena lampica i auto ne pali.
Pokušao sam ponovo isključiti, tj odspojiti žice, ali auto opet ne pali.
Napominjem da kod neznam.
Da li tko može pomoći.....

Puno pozdrava svima
 

Dalibor

Dado Tornado
pokušaj odpojiti akumulator, i ostaviti tako nekoliko minuta, izvodom koji ide na + pol akumulatora dotakni metal, pa spoji akumulator i vidi hoće li tada.

ako je s imobilizatorom kao na modelima saxa, s njime bi se trebalo moći upravljati preko računala. nemam iskustva s tim kodovima ali pokušaj ovo sa odpajanjem akumulatora.

dobro nam došao inače!
 

svizel

New member
Pokušao sam odspojiti i ostaviti nekoliko minuta aukumulator.

kada ponovo prikopćam akumulator na tipkovnici mi svijetli crvena lampica nekoliko sekundi i onda počne žmigati.

Od paljenja ni p.

Kako da to sranje ponovo isključim ????
 

svizel

New member
Da li se gdje može po broju šasije doći do koda ?

Da li postoji neki način pronalaska koda ?

Pomozite molim Vas !!!


:disgusted:
 

Dalibor

Dado Tornado
ovako malo što možeš. trebao bi nekoga tko bi se računalom spojio na auto i vidio što se može tako, netko sa pravim računalnim alatima
 

svizel

New member
Da li netko zna ko to može napraviti u Zadru i okolici ?

Ljudi pomozite, imam auto , a nemam ga....

Treba mi auto....

HITNO je....
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Sjebana ti je situacija skroz.

Evo nemam ti pojma ko bi ti to od neovlaštenih moga urediti, ali zato zovni sutra ova dva ovlaštena pa vidi

MTA Thomas
Jadranska 141
tel. 341-119

ili

AC Perović
Marka Križevčanina 9
tel. 342-390
 

gruja

New member
veče , potpuno isti problem . istu stvar napravio . kupio auto prija dva tjedna i isa malo mjenjat lampice na komandama grijanja i onda ugleda iskljucen konektor i naravno ukljucim ga i sve super . kad ujutro krenem na posao ono samo vergla i vergla nikako da upali , zaj.. stvar jer preko noci se to aktiviralo . naravno kod neznam nit nezna prijasnji vlasnik uzassss imam bebu a auto mi triba . dal postoji koji nacin doc do koda il nekako to sra... deaktivirat drugacije . unaprid hvala
 

Lakii

Well-known member
Kod mozes dobiti u ovlastenom servisu.
...ili se javi Tec-u!

Ali ako ostavis tipkovnicu ukopcanu, morat ces redovito unositi taj kod.
Ono sto mozes napraviti je da kada uneses kod i upalis auto iskopcas tipkovnicu.
Tako ces se vratiti na situaciju koju si imao prije napadaja znatizelje.

Inace, ovo im je bila vrhunska fora sto se tice zastite od krade! Ali mislim da su prosla vremena kada je Xantia bila pozeljan plijen...
 

gruja

New member
Neznam sta bi reka , najjaci forum na kojeg sam nasao . Samo da rjesim sr... Sa kodom da opet imam zvir od kola a svima koji mi pomazete ako vas put dovede prima primostenu okrenicemo stogod I'll na razanj I'll gradele I'll peku , boga mi ! Samo se javite
 
Na vrh