Kod za paljenje Xantie

Konrad

New member
Tvornicki kod ti saljem na PP ali nakon ukucavanja tog koda vlasnik moze ukucati onaj koji odabere i do njega nemozes nikako, eventualno pitat bivseg vlasnika ili nosit racunalo na skidanje koda/otkljucavanje
 

gruja

New member
to sam i mislija , auto je uvezeno pocetkom 2000gotine do vlasnika nikako doć , reci mi di mu se nalazi komp da ja to skinem i odnesem u servis
 

gruja

New member
nebitno, nekom cu morat dat da mi to sredi jer da lezi doma ne isplati mi se , kad sam ga sj... sad ce mene po takujinu sj... imAm jednog u trgiru koji se bavi auto alarmima i sl. pa je reka da moze al koliko šuške nebi zna , javim

zvao sam jedan servis citroena u zagreb neznam koji jer sam ih sve zvao . covjek mi veli da pokusam sa +klemom akumulatora ono skidat stavljat nekoliko milijuna puta s time da je netko u autu i gleda kad ce se upaliti zeleno svitlo . dal je ko nesto slicno cuo za takvo nesto , pa onda drugi veli odpoji + pricekaj par minuta pa nasloni na + nekakav metal pa ovo pa ono , uf zapalil bum je
 

kgmax

New member
Ajde probaj ovako, meni je jednom na prijateljevoj xantii upalilo.
Osdpoji akumularor preko noći. Ujutro ukljući i ako ti se ponovi isto samo probaj ukucati tvornički namješteni kod 0001. Možda vlasnik nije mijenjao ništa. I na mojoj je bio ovaj kod i znam za još par njih.
Sretno!
 

gruja

New member
danas neuspješno , sutra na šlep pa u trogir . reka mi je maštar da se može otkloniti , cca 300 eurića . zanima me sljedeće ! ko pamti kod , tipkovnica il komp ? jerbo imam mogućnost skidanja tipkovnice na kojoj znam šifru a to mi je palo na pamet jer sam raskopa tipkovnicu i vidija da ima puste neke čipove . sa mojeg kontanja kad se to aktivira onda se otkopča konektor i više se ne mora ukucavat šifra jel tako , znaci bez obzira bila ona ukopčana il ne komp bi ju sam aktivira ? sad da vas čujem
 

jurapz

New member
Mislim da ti je u kompu stvar, jeftinije ti je nabaviti drugi komp pa njega staviti nego placati majstorima koji će svašta brljaviti. Imam ti ja od 2.0 8v i 2.0 16v ali 155ks ovaj od 8v ti je 200kn, mogao bih nabaviti i od obicnog 16v ako je tvoj takav
 

Lakii

Well-known member
Stvar je ECU-a!

Nabavi si neki nekodirani, za tvoj motor i miran si. To je ionako preporuka Citroena ako ikada zaboravis kod za imobilizator (naravno svoj, ne tvornicki).
 

gruja

New member
Mislim da ti je u kompu stvar, jeftinije ti je nabaviti drugi komp pa njega staviti nego placati majstorima koji će svašta brljaviti. Imam ti ja od 2.0 8v i 2.0 16v ali 155ks ovaj od 8v ti je 200kn, mogao bih nabaviti i od obicnog 16v ako je tvoj takav
Ostavi mi (mob
 

jurapz

New member
Ma nema na cemu bitno da je auto ponovo u pogonu:cool: i da nisi davao 300 eura majstorima koji bi svašta mudrovali, ovako si prošao vrlo jeftino, ostaju novci za bitnije stvati:palac-gore:
 

paško

New member
da, budem poslikal kad auto dođe sa servisa

imam kaj za sje.... ili nemam kaj??


malo sam se raspital i jedni vele da je tak kak je opisano u ovom topicu, a drugi vele da je spojeno na bosch pumpu i da je komplicirano za iskopčat i sad neznam komu vjerovat, a strah me da ne napravim nekakvo sranje ak ju iskopčam ...
 

Lakii

Well-known member
Pa, ako je isti sustav, nemas sto zeznuti!
Samo je bitno da zapamtis kod jer svaki put kada iskopcas akumulator morat ces ga ponovo unositi...
 
Na vrh